Смородина чорна

Показувати на сторінку

Найчастіше в саду можна побачити кущі чорної смородини. Ця ягода користується незмінною популярністю, за свою не примхливість, урожайність та смак. На сьогодні існує понад 150 сортів і саджанці чорної смородини найпопулярніших з них, можна купити у нас на сайті.

Найчастіше у нас купують сорти смородини Сокровище, Вернісаж, Тритон, Чернеча, Краса Львова, Титанія.

Ми допоможемо підібрати оптимальний сорт залежно від потреб вашого господарства чи підприємства. Всі наші саджанці смородини мають добре розвинену кореневу систему. Вони швидко приживаються і через рік вже порадують першим урожаєм. До того ж при відповідному догляді наші кущі можуть щедро плодоносити до 15 років! Більшість з вказаних елітних сортів закупається для промисловості та вирощування у великих масштабах, а це вже говорить про якість.

Трошки поговоримо про наших фаворитів.

Смородина Вернісаж: характеристика сорту

Саджанці смородини швидко розростаються у великий розлогий кущ, який щедро та стабільно плодоносить. Восени ви отримаєте відбірні крупні ягоди, масою 1,6г-1,8г-2,2г. Вони мають приємний кисло-солодкий смак та цупку шкірку. Ягоди можна збирати механічним способом.
Найкраще саджанці приживаються в степових зонах та на Поліссі, люблять суглинні ґрунти. Кущі краще саджати на сонячних, сухих ділянках ґрунту, адже в тіні вони перестають плодоносити, а від надмірної вологи гниє коренева система. Стійкий до посухи та заморозків сорт.

Смородина Краса Львова: характеристика сорту

Вже через рік після висаджування ви отримаєте невисокі, акуратні кущі з міцними черенками. Сорт належить до середньопізніх, будете збирати урожай в другій половині липня. Солодкі ягоди з цупкою шкіркою достигають одночасно, їх можна збирати механічним способом.
Саджанці краще розмістити в затінку з вологим, але незатопленим грунтом. На сонці ягоди можуть запікатись.

Сорт стійкий до заморозків та розповсюджених захворювань: борошниста роса, септоріоз, антракноз.

Смородина Титанія: характеристика сорту

Сорт смородини шведської селекції. У вашому саду будуть красуватися невисокі, розлогі кущі. Вони швидко починають плодоносити, урожай можна збирати вже на початку липня. Ягоди дуже великі, можуть важити д 4 г. Через високу урожайність та великі ягоди Титанія найчастіше вирощується у промислових масштабах. Крім того, ягоди не осипаються після дозрівання та чудово транспортуються.

Саджанці стійкі до заморозків та помірно стійкі до хвороб та шкідників. Вони добре розвиваються на слабокислих пухких, родючих ґрунтах з гарним дренажем.

Також у нас ви можете купити саджанці смородини інших сортів: Чернеча, Тритон, Джуніфер, Йонкер Ван Тейтс, Сокровище та ін. Ми доставляємо сортові саджанці поштою по всій Україні: Київ, Львів, Дніпро, Тернопіль, Вінниця, Чернівці та ін. Здійснюємо, як роздрібний продаж, так і виконуємо великі замовлення за оптовими цінами. Зі свого боку гарантуємо якість посадкового матеріалу, адже ми дорожимо кожним нашим клієнтом.

Якщо у вас залишились питання щодо покупки саджанців чи умов їх доставки, звертайтесь за контактними номерами телефонів. Ми завжди раді допомогти.