ПРО НАС

Раді зустрічі з вами, шановні відвідувачі сайту!

Ось уже 20 років «Товари поштою СВИТЯЗЬ» — ваш надійний провідник у захопливий світ насіння, цибулин, саджанців та садово-городнього реманенту. На нашому сайті ми створили зручний та швидкий пошук товарів. Окрім насіння та саджанців в асортименті інтернет-магазину також є сучасні добрива, засоби догляду за рослинами, пестициди та агрохімікати, садово-городній інвентар тощо.

За багато років плідної роботи ми відправили поштою більше 10 000 замовлень по всій території України, у найвіддаленіші куточки нашої Батьківщини. Ми активно співпрацюємо з нашими клієнтами, людьми різного віку та професій — від простого городника-любителя до професійного дачника, який знає все про городництво, садівництво і квітникарство.

Співробітники нашого інтернет-магазину — це досвідчені та ввічливі фахівці, які завжди готові допомогти, проконсультувати та підібрати необхідні товари. Менеджер контролює замовлення на кожній стадії: від моменту його надходження в інтернет-магазин до отримання покупцем на пошті. Ми не залишаємо клієнтів один на один з питаннями і намагаємося вирішити будь-яку проблему. Для нас важливий кожен клієнт.

МИ ЛЮБИМО СВОЮ СПРАВУ І ТОМУ ПРОПОНУЄМО ВАМ КРАЩИЙ ВИБІР!

Принципи нашої роботи:

  • висилаємо тільки те, що ви замовили — ми ніколи не замінюємо товари на «аналогічні»;
  • відправляємо все лише у фірмових упаковках виробників. Цим ми гарантуємо збереження посадкового матеріалу, який ви замовили, виключаючи будь-які додаткові пошкодження майбутніх рослин;
  • регулярно інформуємо вас про всі етапи виконання замовлення через повідомлення на електронну адресу;
  • пропонуємо найпривабливіші тарифи на доставку, оскільки вже багато років працюємо з Укрпоштою та маємо пільгові ціни.

Бажаємо вам приємних покупок!

Нехай ваші грядки завжди будуть в порядку!