Смородина чорна КРАСА ЛЬВОВА

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Смородина Краса Львова - середньопізній сорт чорної смородини селекції Львівської філії Інституту садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1985 році сортів "Загадка" та "Лентяй". Селекціонери З.А.Шестопал, Г.С.Шестопал.
Відрізняється високою, стабільною врожайністю, великоплідністю, комплексною стійкістю до борошнистої роси, антракнозу, септоріозу, придатністю до механізованого збирання врожаю, гарною адаптивністю до умов вирощування в Лісостепі та Поліссі України.
Кущ середньорослий, слабо розкидистий. Пагони середні, прямі. Кисті середні або короткі, густо розташовані.
Ягоди великі, досить одномірні, середньою масою 1,5 г, великі 4,5 г, округлі, чорні, блискучі. Шкірочка середньої товщини, еластична, міцна, із сухим відривом. М'якуш густий, бурого кольору, приємного кисло-солодкого смаку (4,0-4,25 бала).
Дозрівають дружно, практично одночасно. Використовуються для вживання свіжими, заморозки та різних видів перероблення (соки, желе, виноматеріали).
Заслуговує уваги на предмет створення групи сортів пізнього строку дозрівання для промислових насаджень, а також для аматорського ягідництва в Лісостепі та Поліссі з підвищеною щільністю розміщення кущів у ряді (0, 5-0,7 м) і звуженими міжряддями (2,5-2, 75 м).

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні