Біоінсектицид акарицид Kaputt, 40 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Біоінсектоакарицид Kaputt – назва біопрепарату засноване на його дії. Інсектициди – препарати, виготовлені для боротьби з комахами-шкідниками, акарициди – засоби для боротьби з кліщами. Біоінсектоакарицид Kaputt виведений на основі життєдіяльності ґрунтових грибів Streptomyces avermitilis. Дія продукту поширюється на рослиноїдних кліщів, колорадського жука, личинок лускокрилих, і пильщика, відкрито сидячих попелиць, тепличних білокрилок, трипсів та інших шкідників.

Інсектоакарицид Kaputt дозволяє:
> позбавитися від комах-шкідників не отруюючи рослину та самих себе;
> відновлювати природну мікрофлору родючого шару ґрунту;
> одним препаратом захистити рослини відразу від декількох видів паразитів.
Серед переваг інсектоакарицид Kaputt можна назвати те, що препарат швидко розкладається в ґрунті й у воді під дією ультрафіолетових променів, а значить, не шкодить екології місцевості. Препарат абсолютно безпечний для людини, будь-яких теплокровних тварин, бджіл або дощових черв’яків. Продукт настільки нешкідливий, що його можна застосовувати навіть під час збору врожаю, за 48 годин до вживання продуктів. Цей біозасіб не викликає звикання у комах-шкідників, а значить, його можна використовувати повторно, для тих, що вижили паразитів. Прекрасній властивістю інсектоакарицида Kaputt є його виборча спрямованість тільки на шкідливих для рослин комах. Важливим досягненням є також наднизька достатня доза витрати дієва речовини (від 0,4 до 4,0 г / га). Умови ефективного застосування препарату. У зв’язку з тим, що препарат швидко розкладається під сонячними променями, найбільш ефективною буде обробка рослин у вечірній час, в теплу і суху погоду. Для найкращої обробки рослин краще використовувати будь-який обприскувач, рівномірно змочуючи поверхню листя або стебла. Потрапляючи в кишківник або на поверхню паразита, біопрепарат вражає нервову систему шкідників, викликаючи параліч, а потім і загибель комах. Гризучі комахи перестають харчуватися вже через 4-8 годин після обробки, а сисні паразити втрачають рухову активність через 8-16 годин, а на 2-3 добу комаха гине. Масова загибель паразитів припадає на 5-6 добу. Варто, однак, враховувати, що під дією рясної роси або незначних опадів, різкого зниження температури, біопрепарат починає дуже швидко розкладатися. Тому, для максимального ефекту, рекомендується повторити обробку рослин через 7 діб. Також значно підвищує ефективність препарату використання його у комплексі з прилипачем.

Використання та дозування. Біопрепарат використовують у вигляді робочого розчину, який готується згідно з нормами та використовують протягом доби.
> Обробка картоплі - від колорадського жука - 40 мл препарату на 10 л води/на1-2 сотку.
> Обробка плодово-ягідних культур (винограду тощо) - від кліщів, пильщика, листовійки, п’ядуна, павутинного кліща - 50-60 мл препарату на 10 л води.
> Обробка овочів (огірків тощо) - від павутинного кліща 40 мл препарату на 10 л води, від тлі - 80 мл препарату на 10 л води, від трипсів - 100 мл препарату на 10 л води.
> Обробка квітів(троянд та ін.) - від павутинного кліща, тлі, трипсів - 5 мл препарату на 1 л води

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні