Біофунгіцид Effect Підживка для орхідей, 10 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Effect "Підживка для орхідей" — для забезпечення імунітету та стійкості до несприятливих умов та хвороб, насичення її необхідними речовинами.
Підживка Effect для орхідей – природний поліпшувач ґрунту (меліорант), стимулятор росту рослин, джерело кремнію та необхідних мікро- та макроелементів у доступній для рослин формі.
Застосовується для підживлення та пересадки орхідей, з метою зміцнення імунітету до несприятливих умов.Стимулює утворення квіткових бутонів і яскраве забарвлення квітів.Прискорює процеси росту і розвитку орхідеї, тривалого та частого цвітіння
збільшує кореневу масу рослин завдяки мікро- і макроелементів (Mg2+, Zn2+, В3+ та ін.). Забезпечує необхідними речовинами, які підвищують імунітет та стійкість до несприятливих умов та хвороб. Пригнічує розвиток патогенної мікрофлори.Регулює вологість ґрунту, що сприяє кращому проникненню усіх необхідних поживних речовин до коріння орхідеї.
Застосування:
Вміст пакету висипати на поверхню навколо рослини, не пошкоджуючи кореневу систему. Провести нерясний полив.Рекомендується застосовувати підживку 1 раз на 2 місяці та при пересадженні рослин.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні