Стимулятор росту Укорінювач АВ Аqua, 20 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

"Укорінювач АВ Аqua" - нове покоління натурального продукту, поліпшувач грунту, щеплений живими культурами корисної мікрофлори. Його склад включає рослинний міцелій і бактеріальні культури, а також гумінові компоненти. Полегшує пересадку рослин, збагачуючи посівний субстрат. Це покращує умови початку і розвитку.

Способи застсування:

Кімнатні рослини: щоб збагатити субстрат для рослин горщиків, змішайте 1 частину Укорінювач АВ Аqua з 4 частинами субстрату.

Пересадка рослин з відкритими корінням: змішати 250 мл Укорінювач АВ Аqua з 0,5 літрами води. Залиште це на 30 хвилин.

Коріння транспортуються рослин: слід занурювати в отриману суспензію і садити в попередньо підготовлені лунки.

Пересадка рослин з субстратом: прямо під грудкою землі покладіть 1 столову ложку Укорінювач АВ Аqua, добре налийте воду і посадіть рослину.

Кореневища і цибулинні рослини: Налийте 1-2 столові ложки Укорінювача АВ Аqua в лунку під рослиною, рясно поливайте водою і садіть рослину.

Дерева і чагарники: в залежності від розміру рослини 150 мл або 250 мл наливають прямо під коріння. Ви також можете змішувати в два або чотири рази більше кількості субстрату, виливати близько 4 літрів води і садити рослину.

Насіння: канавки або лунки для насіння збагачують сумішшю, отриманої змішуючи Укорінювач АВ Аqua з субстратом у свіввідношенні 1:2 або 1:4 відповідно.

ПРИМІТКА. Використовуйте тільки воду, що не містить хлору, яка не пошкоджує мікрофлору.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні