Родентицид Мурін Факум (паста від гризунів), 100 г

Повідомити мене коли з'явиться
Дієва речовина
бромадіолон 0,005%.
Опис
Відгуки (0)

Мурін факум паста - родентицидний засіб призначений для знищення будинкових і польових мишей, сірих щурів в приміщеннях і на відкритому просторі.

Дієва речовина: бромадіолон 0,005%.

Механізм дії.

Висока ефективність засобу обумовлена порушенням згортання крові у гризунів, яке відбувається навіть при одноразовому вживанні приманки. Засіб містить денатоніум бензоат, який дуже гіркий, що відлякує нецільових тварин. Мурін факум характеризується відкладеною токсичною дією (4-5 днів поле поїдання, остаточний ефект досягається на дев'ятий-чотирнадцятий день), тому до нього не розвивається боязкість і обережність у гризунів. Складові довгий час залишаються привабливими для гризунів. Препарат надає муміфікують дію на загиблих мишей і щурів.

Основні переваги препарату.

-Рекомендовано для використання в приміщенні та на відкритому повітрі.
-Максимальний ефект завдяки наявності специфічних високоякісних інгредієнтів.
-Наявні жири в приманці зберігають смак і привабливість, і водночас підвищують стійкість до вологості.
-Паста забезпечує контроль гризунів протягом 3-4 тижнів в приміщенні та на відкритому повітрі.

Особливості використання.

Засіб розкладають в спеціальні контейнери, коробки або інші підручні матеріали, до яких матимуть доступ тільки гризуни. Контейнери мають вздовж шляхів переміщення, нір, джерел їжі гризунів. Для мишей використовують 10-30 г приманки на кожен контейнер з розміщенням їх на відстані 2-4 м. Для щурів використовують 100-200 г приманки на кожен контейнер з розміщенням їх на відстані 5-15 м. Відстань коригують залежно від чисельності та виду гризунів, від швидкості поїдання приманки. Контролюють місця розкладок щодня протягом двох тижнів. У міру поїдання приманки підсипають нові порції. Розкладку припиняють, коли приманка залишається не пошкоджена гризунами. Для профілактики масового розмноження гризунів досить залишити невелику дозу засобу в контейнері для моніторингу і перехоплення новоприбулих мишей і щурів. При цьому, контроль проводять раз в 3-5 днів. Якщо приманка в контейнері починає псуватися, її замінюють. Після знищення всіх шкідників залишки приманки прибирають. Приманку можна використовувати для дератизації на інших об'єктах.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні