Протруйник Матадор, 60 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Дієва речовина
Імідаклоприд, 200 г/л.
Опис
Відгуки (0)

Матадор
Системний інсектицид контактно-шлункової дії для протруювання бульб картоплі перед їх висадкою в ґрунт. Знищує ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню упродовж всієї вегетації.

Дієва речовина: Імідаклоприд, 200 г/л.
Препаративна форма — Концентрат, який тече, для обробки насіння
Хімічна група — Неонікотиноїди.

Спектр дії.
Колорадський жук та його личинки, дротяники, попелиці, трипси, несправжні дротяники, личинки хрущів, гусениці підгризальних совок, молі, капустянка, блішки та інші шкідники.

Механізм дії.
Системний інсектицид контактно-шлункової дії. Діє на центральну нервову систему шляхом блокування передачі нервового імпульсу в організмах шкідників.

Переваги препарату.
- високоефективний та надійний захист від цілого комплексу шкідників;
- низька норма витрати;
- тривалий період захисної дії;
- висока ефективність та низька токсичність (період розпаду 45 діб);
- підвищує прибавку врожаю і покращує його якість та смакові властивості;
- не токсичний для людей та безпечний для навколишнього природного середовища.

Рекомендації по застосуванню.
Картопля.
Шкідники — колорадський жук та його личинки.Норма витрати препарату - 60 мл на 800-1000 мл води на 60 кг посадкової картоплі.Спосіб, час обробки — розкласти посадковий матеріал одношарово та обприскати, дати протруєним бульбам підсохнути та висадити в ґрунт.
Томати, капуста, перець, баклажани.
Норма витрати препарату - 10 мл на 1 л води. Спосіб, час обробки — замочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 1 години перед висаджуванням у ґрунт. Замочувати лише кореневу систему!

Застосування препарату не залежить від температури повітря. Для покращення ефективності бажано зробити передпосівну обробку ґрунту щодо знищення бур’янів. Забороняється застосовувати препарат на ранніх сортах картоплі.

Максимальна кількість обробок – 1. Строк виходу людей на оброблені площі та очікування до збирання врожаю установлювати не потрібно.

Сумісність.
Сумісний з багатьма засобами захисту рослин, окрім лужних. В кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

Токсичність.
Класифікація ВООЗ - ІІІ клас (малотоксичний). Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих та ручних робіт не встановлюються.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні