Інсектицид Регент, 50 г

Повідомити мене коли з'явиться
Дієва речовина
фіпроніл 20 г/кг.
Опис
Відгуки (0)

Інсектицид Регент, 50 г — це селективний інсектицид на основі фіпронілу від компанії BASF з контактним і шлунковою дією на комах.

Дієва речовина: фіпроніл 20 г/кг.

Механізм дії: Регент має найвищу ефективність і тривалість дії проти дротяників. Це дуже важливо при вирощуванні такої культури, як картопля, де процес шкоди від дротяників хвилеподібний і розтягнутим у часі. Регент створює унікальний захисний бар'єр навколо насіння, кореня, молодих бульб. Тривалість захисної дії після застосування Регент 50G становить 90-120 днів залежно від типу ґрунту. Регент не леткий і не потрапляє в атмосферу, а залишається локалізованим в прикореневому шарі, максимально захищаючи культуру.

Основні переваги препарату:
Високоефективний препарат для боротьби з дротяником та іншими ґрунтовими шкідниками в насадженнях картоплі та хмелю, соняшнику, кукурудзи, томатів та цукрових буряків;
Зручна і безпечна форма препарату;
Висока економічна ефективність.

Застосування:
Хмільники.
Шкідливі об'єкти - люцерновий довгоносик.Норма витрати препарату 50-80 г/сотку.Норма витрати робочої рідини - 2-4 л/сотку

Соняшник, цукрові буряки, кукурудза.
Шкідливі об'єкти - комплекс ґрунтових шкідників. Норма витрати препарату 100 г/сотку. Норма витрати робочої рідини - 4 л/сотку.

Томати.
Шкідливі об'єкти - комплекс ґрунтових шкідників. Норма витрати препарату 50 г/сотку. Норма витрати робочої рідини - 2 л/сотку.

Особливості використання:

При обробці картопляних полів слід дотримуватися концентрації Регент в кількості 5 кг на 1 га. Застосовувати слід одноразово, краще використовувати особливі сошники та дозатори при посадці або при навертанні гребенів. Для захисту хмелю від личинок люцернового довгоносика одноразово використовує 5 кг - 8 кг продукту на 1 га ріллі. Обробка повинна відбуватися після того, як імаго відкладуть яйця.
Для посівів соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків, томатів діє однакова схема. Обробка проводиться одноразово. У разі якщо при посіві (посадці) використовується особливий аплікатор, що сприяє точному дозуванню Регент 20G, то застосовують 5 кг на 1 га. Якщо ж обробка буде здійснюватися перед посівом (посадкою) суцільним чином з подальшим закладенням в ґрунт, слід використовувати 10 кг продукту на 1 га полів.
Дотримання рекомендацій по використанню інсектициду Регент 50G забезпечує не тільки максимальний результат контролю небезпечних комах-шкідників, але і гарантує відсутність негативного впливу на розвиток культури, її зростання і фітотоксичності.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні