Інсектицид Брунька р.к., 100 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Інсектицид Брунька р.к. – інсектоакарацид та фунгіцид для боротьби проти зимуючих стадій шкідників та хвороб на плодових деревах та виноградниках

Дієва речовина: фосфориста кислота, 530 г/л + фосфіт алюмінію, 240 г/л + імідаклоприд, 10г/л:

Механізм дії: Дієва речовина препарату досить швидко проникає всередину рослини та розподіляється в усі його частини. Завдяки цьому відбувається повне знищення комах, навіть на необроблених поверхнях і під листом.

Застосування:
> Виноград.
Шкодочинний об’єкт: зимуючі стадії кліщів, червиць, оїдіум, мільдью. Спосіб, час обробки - обприскування кущів від розпускання бруньок до формування суцвіть, до або після опадання листя. Норма витрати препарату - 20 мл на 10 л води.
> Яблуня, груша.
Шкодочинний об’єкт: зимуючі стадії щитівок, несправжніх щитівок, кліщі, попелиці, листовійки, молі, листоблішки, парша, моніліоз, інші види плямистостей. Норма витрати препарату - 20 мл на 10 л води.
> Персик, абрикос, слива, вишня, черешня.
Шкодочинний об’єкт: зимуючі стадії щитівок, несправжніх щитівок, кліщі, попелиці, листовійки, молі, листоблішки, парша, моніліоз, інші види плямистости. Норма витрати препарату - 30 мл на 10 л води.

Особливості використання:
Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти шкідників. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно досягати рівномірного покриття листків та стебел рослин розчином.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні