Інсектицид Актофіт, 40 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Інсектицид Актофіт, 40 мл - інсекто-акарицид біологічного походження для захисту картоплі, овочевих, плодово-ягідних культур, винограду та декоративних культур від широкого спектра шкідливих комах.

Дієва речовина: Препарат Актофіт виготовлений на основі комплексу природних авермектинів (аверсектин С 0,2%), що продукуються грантовим грибом Streptomyces avermitilis. Авермектини — це природні високоспецифічні нейротоксини, які в мікродозах, проникаючи в організм членистоногих шкідників кишковим або контактним шляхом, незворотно вражають їх нервову систему. Внаслідок чого у комахи настає параліч, а згодом смерть. Вже через 4-10 годин шкідники перестають харчуватись, на 2-3 добу гинуть.

Основні переваги препарату:
Ефективний проти широкого спектра шкідливих комах, в тому числі кліщів. Можливе застосування в умовах спекотного літа. Придатний до застосування в умовах закритого ґрунту та для обробки кімнатних квітів.

Застосування:
Картопля, томати, баклажани — шкодочинний об’єкт: колорадський жук.Спосіб та строки застосування — обприскування проводити при масовому заселенні культури личинками колорадського жука.Норми витрат препарату - 50 мл на 15-25 води на 5 соток.
Капуста — шкодочинний об’єкт: личинки капустяної молі, совок, біланів. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації. Норми витрат препарату - 50 мл на 15-25 л води на 5 соток.

Плодові та ягідні культури — шкодочинний об’єкт: кліщі, личинки листокруток, плодожерок, молей, пильщиків, попелиці. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації.Норми витрат препарату -50 мл на 10-15 л води.

Виноград — шкодочинний об’єкт: гронова листовійка, павутинний кліщ. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації.Норми витрат препарату - 50 мл на 15-25 л води.

Овочеві культури закритого ґрунту — шкодочинний об’єкт: звичайний та червоний кліщі, теплична білокрилка, попелиці. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації. Норми витрат препарату - 50 мл на 6-12 л води на 1,5-2 сотки.

Декоративні культури — шкодочинний об’єкт: личинки кільчастого шовкопряда, попелиці, кліщі. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації. Норми витрат препарату - 50 мл на 25 л води на 5 соток.

Кімнатні рослини — шкодочинний об’єкт: щитівки, павутинні кліщі. Спосіб та строки застосування — обприскування в період вегетації. Норми витрат препарату - 2-4 мл на 1 л води.

Особливості використання:
Обробка проводиться будь-яким типом обприскувачів в суху, ясну та безвітряну погоду, коли випадіння опадів в перші 8-10 годин після обробки малоймовірне. Оптимальна температура для обробки Актофітом +18°C та вище. Зберігання робочого розчину не допускається.
Препарат помірно небезпечний для бджіл, тому не рекомендовано проводити обробку під час цвітіння або потрібно ізолювати бджіл на 1-2 доби.
Завдяки біологічному походженню препарат можна використовувати на сільськогосподарських культурах в короткі строки до збору врожаю. Остання обробка повинна проводитись за 48 годин до збору врожаю. Дія препарату за сприятливих погодних умов (відсутність опадів) триває від 7 до 20 днів, опади, в тому числі незначні, а також сильна роса знижують ефективність препарату.
Класифікація ВООЗ, токсикологічна ІІІ клас (мало небезпечний). Не токсичний для ссавців.
Правила зберігання препарату: Препарат слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від -20°C до +30°C. Термін придатності 2 роки від дати виготовлення.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні