Гербіцид Тотрил 22, 5% к.е., 30 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Дієва речовина
іоксиніл у формі октаноату ефіру, 225 г/л.
Опис
Відгуки (0)

Гербіцид Тотріл 22,5% к.е. — післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур’янів.

Дієва речовина: іоксиніл у формі октаноату ефіру, 225 г/л.

Механізм дії.

Селективний та високоефективний післясходовий контактний гербіцид, який діє тільки через листкову поверхню, пригнічує процеси фотосинтезу у бур’янах. Його ефективність зростає за умов сприяння фотосинтезу: за температури понад 10°C, доброї освітленості, вологості повітря і ґрунту. Гербіцидний ефект помітний вже через декілька годин після обприскування. Листя бур’янів жовтіє та відмирає. Повна загибель настає через 8–15 днів, інколи через 3 тижні.

Переваги препарату.

Активна дія шкодочинні двочасткові бур’яни.
Широке «вікно» застосування — від 1 до 6 листків культури.
Гнучкість застосування — можливість внесення в кілька приймань.
Відсутність ґрунтової післядії.
Відсутність залишків в культурі.

Застосування.

1. Цибуля усіх генерацій (крім цибулі на перо).
Шкодочинний об’єкт - однорічні широколисті бур’яни. Спосіб, час обробки — обприскування проводять з фази 2-х листків і до фази 6 листків. Норма витрати препарату - 15-30 мл/сотка.

2. Часник (для зубків).
Шкодочинний об’єкт - однорічні широколисті бур’яни. Спосіб, час обробки — обприскування проводять у фазі 2-3-х листків культури. Норма витрати препарату - 15-20 мл/сотка.

3. Озимий часник (крім часнику на перо).
Шкодочинний об’єкт - однорічні широколисті бур’яни. Спосіб, час обробки — обприскування проводять у фазі 2-3-х листків культури. Норма витрати препарату - 15-30 мл/сотка.

Особливості використання.

1. Найчутливіші.
Вероніка, галінсога дрібноквіткова, гірчак, гірчиця польова, грицики звичайні, глуха кропива, жовтозілля звичайне, зірочник середній, лобода біла, лутига городня, мак дикий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, редька дика, ромашка, щириця звичайна.

2. Помірно чутливі.
Берізка польова, осот жовтий, злинка канадська, кропива жалка, осот рожевий, полин, рутка лікарська, фіалка польова, хвощ польовий.

Не обприскувати менш ніж за 4–6 годин до дощу. Не обприскувати ослаблені, ушкоджені шкідниками та хворобами рослини, а також під час сильної спеки або холодної погоди, посухи, сильного вітру. Не проводити міжрядних обробітків протягом тижня після обприскування. Не застосовувати у закритому ґрунті. Не використовувати в бакових сумішах. Не обробляти культури у фазі «батіжка». Це призводить до затримання робочого розчину на рослині та спричиняє її гарантоване ушкодження. Не обробляти культуру після фази розвиненого (2 см завдовжки) 6 справжнього листа.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні