Гербіцид Торнадо, 50 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Дієва речовина
360 г / л гліфосату кислоти
Опис
Відгуки (0)

Торнадо, 50 мл — один з найбільш поширених і широко застосовуваних гербіцидів. Торнадо застосовується як системний гербіцид суцільної дії, застосовується в садах і виноградниках, на присадибних ділянках для боротьби з однорічними та багаторічними бур'янами. Він проникає в рослину через листя і стебла, переходить в кореневу систему і знищує рослину цілком. Рекомендований для боротьби з такими бур'янами, як пирій повзучий, свинорий, рогіз, березка, очерет, осот.

Дієва речовина: 360 г / л гліфосату кислоти

Механізм дії препарату Торнадо.

Торнадо проникає в рослину за 2 - 3 години, видимі ознаки ураження проявляються вже через 7-10 днів (відбувається пожовтіння, в'янення), а через 2 - 3 тижні (в залежності від погодних умов) спостерігається повна загибель бур'янів. У ґрунті гербіцид Торнадо повністю розкладається протягом місяця, але в ґрунті він не представляє ніякої загрози для рослин, тому культурні рослини можна висаджувати на оброблені ділянки вже через 2 - 4 дні.

Безпека Торнадо.

Засіб Торнадо повністю нешкідливо для бджіл і теплокровних тварин, але є токсичним для риб. Торнадо — малотоксичний (3 клас небезпеки), але необхідно не допускати його потрапляння на слизові оболонки очей.

Переваги препарату Торнадо

Висока проникаюча здатність.
Ідеально підходить для обробки ґрунту перед посівом.
Повне знищення практично всіх видів бур'янів, у тому числі злісних, а також небажаної деревинно-чагарникової рослинності. Знищує понад 155 видів бур'янів.
Застосування як десикант (засіб для підсушування) зернових, соняшнику та ін. культур.
Торнадо не втрачає активності у всьому діапазоні температур при яких рослини зберігають життєздатність.
Не володіє ґрунтовою активністю, після застосування. після застосування Торнадо можна висівати культурні рослини через 2 години.
Засіб від бур'янів безпечний для людини та об'єктів навколишнього середовища.

Застосування
Засіб застосовується в плодових садах, виноградниках — обприскування міжрядь в період вегетації. Восени проводять обприскування бур'янів на ділянках, призначених для посіву різних культур. А також застосовується протягом усього сезону для знищення бур'янів по узбіччях доріжок і канав. Обробка повинна проводитися у вечірні або ранкові години, в суху і безвітряну погоду.

Норми витрати кошти від бур'янів Торнадо
1. Плодові, цитрусові, виноградники. Шкідливий об'єкт — однорічні та багаторічні злакові та двочасткові, в т.ч. злісні багаторічні (свинорий, амброзія, пирій повзучий, берізка польова, осот польовий та ін.). Норма витрати препарату - 25 мл / 3 л води. Направлене обприскування однорічних і багаторічних бур'янів в ранні стадії їх зростання (від 5 до 10-15 см заввишки). Витрата робочого розчину - 3 л / 100 кв.м.
2. Дільниці, призначені під посів (посадку) різних культур, в т.ч. квіткових культур і газонів. Шкідливий об'єкт — однорічні злакові та двочасткові, багаторічні злакові та двочасткові. Норма витрати препарату 50-75 мл / 3 л води. Осіннє обприскування вегетуючих однорічних та багаторічних бур'янів після збирання врожаю під посадку (посів) на наступний рік. Витрата робочого розчину - 3 л / 100 кв.м.
3. Дільниці, не призначені під посів (посадку) культурних рослин (узбіччя доріг, захисні смуги). Шкідливий об'єкт — небажана трав'яниста і деревно-чагарникова рослинність. Норма витрати препарату 25-50 мл / 3 л води. Обприскування небажаної трав'янистої та деревно-чагарникової рослинності в період вегетації. Витрата робочого розчину - 3 л / 100 кв.м.
Клас небезпеки - 3
Максимальна кількість обробок - 1
Не сумісний з іншими препаратами

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні