Гербіцид Бетагард к.е., 100 мл

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Гербіцид Бетагард, к. е. – системний післясходовий гербіцид для захисту від злісних бур’янів посівів буряків.

Дієва речовина: фенмедифам 91 г/л, десмедифам 71 г/л, етофумезат 112 г/л.

Основні переваги.

Поєднує високу гербіцидну ефективність трьох дієвих речовин, захищаючи культурні рослини від широкого спектра найпроблемніших бур'янів. Дієві речовини препарату повністю розкладаються в ґрунті протягом кількох місяців.
Здійснює системний ефективний контроль понад 40 бур'янів (включаючи падалицю злакових), активно проникає у всі частини культури, від листа до коріння.
Поєднання високої біологічної ефективності з низьким пестицидним навантаженням дає можливість застосування незалежно від стадії розвитку культури; нема проблем при сівозміні - період напіврозпаду 1-3 дні.
Прекрасна сумісність з більшістю гербіцидів, які застосовуються проти двочасткових бур'янів. У сумішах скорочує необхідну кількість інших компонентів.
Ефективний при малих дозах і не залежить від ґрунтово-кліматичних умов. Швидка дія - повна загибель бур'янів за 5-12 днів.

Застосування.

Буряки цукрові, кормові та столові.

Шкодочинний об’єкт - однорічні дводольні, у т.ч. щириця, та деякі однорічні злакові бур’яни.Норма витрати - 10 мл на 5 л води на 1 сотку.

Особливості використання.

Перше обприскування у фазі сім’ядолей, 2 наступні з інтервалом 5-10 днів. Максимальна кратність обробок – 3. Не застосовувати препарат на ослаблених посівах.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні