YARA для винограду, малини, ожини, смородини, 5 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Добриво YARA для винограду, малини, ожини, смородини NPK 11+11+21+мікроелементи

Призначене для підживлення малини, ожини, винограду та смородини та інших рослин чутливих до хлору. Оптимальне співвідношення поживних речовин добрива забезпечує повноцінне живлення ягідних на всіх етапах росту та розвитку, стимулює утворення зав’язі та плодів, підвищує стійкість до захворювань, усуває стреси при застосуванні засобів захисту рослин, сприяє накопиченню цукрів, пектинів, вітамінів, підвищує врожайність, подовжує термін зберігання, товарний вигляд та транспортабельність ягід. Регулярне використання добрива підвищує стійкість рослин до хвороб.

Склад.

Азот - 11%.
Фосфор - 10,5%.
Калій - 21,2%.
Магній - 2,6%.
Сірка - 25%.
Мікроелементи ( бор, мідь, залізо, марганець, молібден, цинк).

Застосування та дозування.

Простота у використанні — не вимагає обов’язкового змішування з ґрунтом. Рівномірно розподіліть добриво навколо рослини, після чого рясно полийте водою.
Малина та ожина — застосовують з інтервалом в 30 днів, 3 рази в сезон — з ранньої весни (березень-квітень) по липень в рівних дозах, близько 20 г/кв.м.
Виноград - 3 рази в сезон. Перший — ранньою весною на початку вегетації, наступний — під час росту пагонів. Останній — підживлення виконують у повному цвітінні. Рівномірно розподіліть рекомендовану дозу в радіусі приблизно 50 см від стовбура, після чого рясно полийте водою. Для старих насаджень збільшуйте площу внесення добрив приблизно до 1 м.
Смородина — застосовують з інтервалом близько 60 днів, 3 рази в сезон — з ранньої весни (березень-квітень) по серпень в рівних дозах приблизно 20 г/кв.м.

Запобіжні заходи.

Запобігати проковтуванню. У разі попадання добрив у шлунок з харчовими продуктами негайно зверніться до лікаря. У разі попадання добрив в очі, очі слід промити великою кількістю чистої води. При тривалій роботі з добривом потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту. Добриво слід зберігати в оригінальному, закритому упакуванні, в сухих приміщеннях, захищаючи від вологи та сонячного світла та інших зовнішніх факторів. Тримайте якомога далі від харчових продуктів та напоїв, кормів для тварин, джерел тепла або вогню, легкозаймистих матеріалів та хімікатів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добрива YARA належно оцінені й рекомендовані споживачам у більш ніж 130 країнах. Висококласна сировина та унікальна технологія, що ґрунтується на понад 100-річному досвіді норвезького концерну YARA у виробництві добрив, дала змогу створити унікальні рецептури добрив. Поживні речовини, які містяться у гранулах однорідного добрива, надходять безпосередньо до коренів рослин без втрат, що гарантує високу ефективність використання.

Виробник — YARA (Норвегія)
Розфасовано — ТзОВ Свитязь (Україна)

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні