Добриво гранульоване YARA для полуниці та суниці, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Добриво YARA "Для полуниці та суниці" - оригінальне комплексне добриво для полуниці та суниці. Підживлення даними добривом забезпечує більш рясний і якісний урожай полуниці, суниці. Рослини ростуть більш здоровими, оскільки добриво забезпечує повноцінний ріст і розвиток протягом всієї вегетації, поліпшуються смакові якості ягід. Це добриво збагачене мікроелементами, завдяки яким рослини отримують поживні речовини. Елементний склад добрива сприяє рівномірному росту рослин, стимулює додаткове коренеутворення.

Застосування та дозування.
Простота у використанні — не вимагає обов’язкового змішування з ґрунтом.
Застосовують 3 рази в сезон: з ранньої весни (березень-квітень), під час цвітіння та на межі липня та серпня. 1 кг можна підживити до 250 рослин. Рівномірно розподіліть добриво навколо рослин, після чого рясно полийте водою.
Полуниця : використовувати близько 40 г добрива на кожні 10 кущів (одна жменька добрива).
Суниця: використовувати приблизно 20 г добрива на кожні 10 кущів.
При підготовці субстрату для нових посадок: змішати 40 г добрив в 10 л субстрату, після чого ретельно перемішати та рясно полити водою.

Запобіжні заходи.
Запобігати проковтуванню. У разі попадання добрив у шлунок з харчовими продуктами негайно зверніться до лікаря. У разі попадання добрив в очі, очі слід промити великою кількістю чистої води. При тривалій роботі з добривом потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту. Добриво слід зберігати в оригінальному, закритому упакуванні, в сухих приміщеннях, захищаючи від вологи та сонячного світла та інших зовнішніх факторів. Тримайте якомога далі від харчових продуктів та напоїв, кормів для тварин, джерел тепла або вогню, легкозаймистих матеріалів та хімікатів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добриво NPK 7 + 20 + 28 + мікроелементи.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні