YARA для газону Антимох, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Добриво YARA для газону Антимох

Високоякісне скандинавське гранульоване добриво призначене для підживлення газонів з мохом. Вона містить залізо у швидко засвоюваній хелатній формі, завдяки чому воно швидко та ефективно захищає газон від надмірного розвитку мохів. Правильно підібраний набір макро- і мікроелементів зміцнює траву, забезпечуючи її швидке та інтенсивне зростання в місцях, де раніше панував мох. Для використання на всіх типах багаторічних газонів.

Склад.

Азот (N) - 15%
- нітратний (N-HO3) - 14%
- амонійний (N-NH4) - 1%
Кальцій - 26%
Мікроелементи заліза

Застосування та дозування.

Догляд за газонами - використовуйте тричі в сезон на 60-денних інтервалах: рання весна (березень-квітень), літо (травень-червень і липень-серпень).
Дозування - приблизно 20 г/кв.м. Розподіляйте рекомендовану дозу рівномірно по сухому газону, потім полийте водою.

Запобіжні заходи.

Запобігати проковтуванню. У разі попадання добрив у шлунок з харчовими продуктами негайно зверніться до лікаря. У разі попадання добрив в очі, очі слід промити великою кількістю чистої води. При тривалій роботі з добривом потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту. Добриво слід зберігати в оригінальному, закритому упакуванні, в сухих приміщеннях, захищаючи від вологи та сонячного світла та інших зовнішніх факторів. Тримайте якомога далі від харчових продуктів та напоїв, кормів для тварин, джерел тепла або вогню, легкозаймистих матеріалів та хімікатів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Добрива YARA належно оцінені й рекомендовані споживачам у більш ніж 130 країнах. Висококласна сировина та унікальна технологія, що ґрунтується на понад 100-річному досвіді норвезького концерну YARA у виробництві добрив, дала змогу створити унікальні рецептури добрив. Поживні речовини, які містяться у гранулах однорідного добрива, надходять безпосередньо до коренів рослин без втрат, що гарантує високу ефективність використання.

Виробник — YARA (Норвегія)
Розфасовано — ТзОВ Свитязь (Україна)

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні