Добриво мінеральне Плантатор NPK 10-54-10, 25 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

ОПИС

Плантатор NPK 10-54-10 - високий вміст фосфору допомагає рослинам поліпшити процеси формування генеративних органів, цвітіння і зав'язі плоду. Добриво застосовується в початкові фази росту, перед і під час цвітіння, а також під час будь-яких ситуацій, коли необхідно уникати вегетативного розвитку.
Водорозчинне комплексне добриво для листкового підживлення.
Внесення добрив через листову поверхню є ефективним доповненням до основного внесення харчування під корінь. Раціональна листкове підживлення не тільки доповнює кореневе живлення, але і дозволяє скорегувати розвиток культури в критичні періоди вегетації. Незамінним агротехнічним методом є проведення не кореневих підгодівель в періоди з несприятливими кліматичними умовами, коли утруднюється поглинання елементів живлення кореневою системою (заморозки, перезволоження, посуха, екстремально високі температури повітря і ґрунту, при лужності ґрунту та ін.).

СКЛАД

В основі добрива для підживлення листяних, квітучих і плодючих рослин лежить збалансоване співвідношення речовин.
Азот - 10%
Фосфор - 54%
Калій - 10%.
Таке процентне співвідношення є оптимальним у фазі вегетації. Крім основного складу з дієвими компонентами, в добриві присутні цинк, мідь, бор, молібден, магній, залізо.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Рослину рекомендується підживлювати не частіше одного разу на 7-10 діб. По завершенні активного періоду цвітіння і бутонізації обробку слід припинити. Препарат швидко розчиняється у воді кімнатної температури. Розчин слід готувати в рукавичках, використовуючи 10 л води на упаковування. Для приготування маленьких порцій підійде співвідношення 2/5. Підживлюють рослини шляхом зрошення надземної частини.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні