Добриво Kristal / для троянд NPK 13-05-26+мікро, 150 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Добриво Kristal / для троянд NPK 13-05-26+мікро

Висока продуктивність - до 200 л розчину.

Призначення.
Багатокомпонентне, повністю розчинне у воді добриво з великим вмістом легкозасвоюваних мікроелементів, призначене для кореневого та позакореневого підживлення троянд. Регулярне застосування добрива гарантує правильний ріст, інтенсивне забарвлення квітів та рясне цвітіння. Також добре впливає на забарвлення рослин.

Застосування та дозування.
Кореневе підживлення: молоді рослини підживлюють розчином 1 г/л, дорослі рослини — розчином 2–3 г/л. Одержаним розчином поливають рослини 1 раз на тиждень з квітня по вересень. А восени та взимку 1 раз на місяць. Не допускати пересихання ґрунту.
Позакореневе підживлення: коли рослини повільно ростуть чи виявляють інші не характерні для них ознаки здорового росту. Рослини обприскують розчином 0,5 г/л 1 раз на тиждень. В осінньо-зимовий період — 2 рази на місяць. Рекомендують обприскувати рослини в похмуру погоду або ввечері.

Склад.
Азот, загальний (N) — 18%
- нітратний (NO3) — 4,9%
- амонійний (NH4) — 3,3%
- амідний (NH2) — 9,8%
Фосфор (P2O5) — 18%
Калій (K2O) — 18%
Магній (Mg) — 1,9% (MgO — 3%)
Сірка (S) — 2% (SO3 — 5%)
Бор (B) — 0,025%
Мідь (Cu) — 0,01%
Залізо (Fe) — 0,07%
Марганець (Mn) — 0,04%
Молібден (Mo) — 0,004%
Цинк (Zn) — 0,025%
Не містить хлору

Запобіжні заходи.
Користуйтеся індивідуальними засобами захисту. Запобігайте проковтуванню добрива. У разі потрапляння в організм негайно зверніться до лікаря. У разі ж потрапляння добрива в очі промийте їх великою кількістю чистої води. Добриво зберігайте в закритому оригінальному упакуванні у сухих приміщеннях, захищаючи від вологи, сонячних променів чи інших зовнішніх факторів. Тримайте якнайдалі від харчових продуктів, кормів для тварин. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Виробник - YARA.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні