Добриво мінеральне Чистий лист N18:P8:K15, 4 Для петуній, сурфіній та пеларгоній, 300 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Чистий лист N18:P8:K15,4 для петуній, сурфіній та пеларгоній

Високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах. Забезпечує рослину повноцінним, безперервним харчуванням, зміцнює кореневу систему рослин. Стимулює цвітіння, збільшує кількість квітів і якість бутонізації. Збільшує зростання наземної та кореневої частини рослин. Підвищує опірність до хвороб, гнилі та переохолодження. Відсутність хлороза завдяки наявності заліза і магнію. Сумісно з пестицидами та іншими добривами, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів. Рекомендується застосовувати протягом усього вегетаційного періоду. Регулярний полив підвищує ефективність застосування добрива.

Спосіб застосування.

1. Полив (в залежності від виснаженості ґрунту). Одну мірну ложку розчинити в 5-9 л води, або 1/2 мірної ложки на 2-4,5 л. Поливати 2-4 рази місяць.
2. Позакореневе підживлення 1/2 мірної ложки розчинити в 10 л води. Обприскувати 2-4 рази на місяць.
3. Сухе внесення (після внесення рясно полити водою).
4. При пересадці рослини додати 1 мірну ложку до 3-5 л ґрунтосуміші та рівномірно перемішати.

Склад.

Макроелементи (%) - Азот (N) – 18, Фосфор (P2О5) – 8, Калій (K2О) – 15,4.
Мікроелементи (г/кг) MgO - 2, Бор (B) - 0,02, Залізо (Fe) - 0,07, Марганець (Mn) - 0,03, Цинк (Zn) - 0,01, Мідь (Cu) - 0,005, Молібден (Mo) - 0,001.
Вітаміни 120 мг/кг, фітогормони 170 мг/кг.

Запобіжні заходи.

Роботи з обробки слід проводити в рукавичках. При потраплянні на шкіру промити водою з милом. Не допускати потрапляння в їжу і всередину організму. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. При потраплянні всередину організму випити 6-8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді та спричинити блювання.

Рекомендації зі зберігання.

Зберігати в сухих закритих приміщеннях, в недоступності для дітей місці, окремо від ліків і харчових продуктів при температурі від -20°C до +40°C, за вологістю повітря не більше 65%.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні