Добриво для орхідей Regenerum orchid strong, 30 мл (капсула)

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

"Regenerum orchid strong" — спеціалізований і надзвичайно інноваційний препарат, призначений для регенерації всіх видів орхідей. Спеціальна формула стимулює, зміцнює і продовжує цвітіння. Регулярне використання впливає на хороший стан кореневої системи. Кондиціонер забезпечує достатню еластичність листя і їх соковитий зелений колір. Професійні, естетичні та готові до застосування аплікатори спрощують нанесення.
Живильні речовини не вимагають розчинення у воді, як традиційні добрива. Досить вставити їх в субстрат, і кондиціонер автоматично виділить поживні речовини. Вони мають правильно збалансовані пропорції NPK (азот, фосфор і калій), ніжно живлять орхідеї. Застосування кондиціонера кожні 4 тижні призведе до інтенсивного харчування орхідей і появи нових квіткових пагонів.
Спосіб застосування:
Кондиціонер був розроблений таким чином, щоб зміцнювати орхідеї протягом всього року. Використовувати продукт кожні 1-2 місяці, виділяючи по одному аплікатору на кожну рослину. Використовувати дуже просто: зламати наконечник аплікатора на місці розрізу, помістити наконечник аплікатора в субстрат, щоб препарат міг вільно перетікати в субстрат. Щоб переконатися, що наконечник аплікатора не засмічений, коли він знаходиться в землі, рекомендується злегка натиснути на аплікатор один раз, щоб очистити його.
Аплікатор спорожніє сам. Після цього необхідно видалити аплікатор з вазона. При правильному поливі розчин, що проник в субстрат, буде надавати безперервний вплив на рослини на термін до 4 тижнів. Ефективність кондиціонера не залежить від часу автоматичного спустошення аплікатора.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні