Бегонія звисаюча PENDULA WHITE, 1 бульб. 6+

Повідомити мене коли з'явиться
Увага! Товар надсилається з 15/03/2022
Опис
Відгуки (0)

Бегонія "PENDULA CASCADE WHITE" (Ампельна каскадна червона) - білосніжний водоспад з махрових і найніжніших квіточок бегонії ампельної прикрасить будь-який балкон або лоджію, вражаючи всіх своєю грацією. Цвітіння даної бегонії настільки бурхливе, що різьблена темно-зелене листя тільки злегка розбавляє квіткову композицію, не приховуючи та не затінюючи пишні квітки.

Висота чудової бегонії ампельної досягає 20-25 см, при звисаючих довгих пагонах з ніжними темно-зеленим листям. Ампельна бегонія біла призначена для вирощування в горщиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках, відмінно буде виглядати в висячому горщику біля входу або на балконі. Рясне цвітіння білої ампельної бегонії додасть особливу ефектність в будь-якому куточку Вашого будинку або саду.

Висаджувати бульби ампельної бегонії рекомендується в лютому-квітні в легкий і поживний ґрунт на початку червня на глибину 3-5 см, відстань між рослинами 15-20 см Бегонія ампельна надає перевагу відкритому розсіяному світлу або півтінь. Рекомендований полив 2 рази в тиждень, що сприяє рясному цвітінню. Бегонія НЕ зимостійка, тому рекомендується викопувати та зберігати у вологому піску або торфі. Бегонії ампельні зазвичай розмножують діленням бульб, живцями та насінням.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні