Бегонія звисаюча PENDULA RED, 1 бульб. 6+

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Бегонія "PENDULA CASCADE RED" (Ампельна каскадна червона) - шикарна кімнатна рослина, що нагадує осінній листопад в спекотну літню пору. Купивши чудову ампельну червону бегонію Ви придбаєте справжній водоспад з ароматних квіток яскравого відтінку, які будуть Вас радувати до пізньої осені.

Період безперервного цвітіння бегонії ампельної червоною доводиться з середини літа до перших заморозків, утворюючи звисають пагони довжиною до 40 см, на яких густо розташовані розкішні великі квіти діаметром 8-10 см яскраво-червоного відтінку. Пелюстки ніжні, на кінчиках сильно розсічені. Аромат приємний, солодкий, тривалість цвітіння 2-4 тижні.

Висота чудової бегонії ампельної досягає 20-25 см, при звисаючих довгих пагонах з ніжними темно-зеленим листям. Ампельна бегонія червона призначена для вирощування в горщиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках, відмінно буде виглядати в висячому горщику біля входу або на балконі. Рясне цвітіння червоною ампельної бегонії додасть особливу ефектність в будь-якому куточку Вашого будинку або саду.

Висаджувати бульби ампельної бегонії рекомендується в лютому-квітні в легкий і поживний ґрунт на початку червня на глибину 3-5 см, відстань між рослинами 15-20 см. Бегонія ампельна надає перевагу відкритому розсіяному світлу або півтінь. Рекомендований полив 2 рази в тиждень, що сприяє рясному цвітінню. Бегонія НЕ зимостійка, тому рекомендується викопувати та зберігати у вологому піску або торфі.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні