Бегонія звисаюча PENDULA PINK, 1 бульб. 6+

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Бегонія "PENDULA CASCADE PINK" (Ампельна каскадна рожева)- енергійне поєднання смарагдової зелені листя і яскраво-рожевих квіток бегонії ампельної пожвавить Ваш квітковий куточок. Текстурні шкірясті пелюстки - головна особливість даної бегонії.

Висота чудової бегонії ампельної досягає 20-25 см, при звисаючих довгих пагонах з ніжними темно-зеленим листям. Ампельна бегонія рожева призначена для вирощування в горщиках, на піднесених місцях і в підвісних горщиках, відмінно буде виглядати в висячому горщику біля входу або на балконі. Рясне цвітіння насичено-рожевого ампельної бегонії додасть особливу ефектність в будь-якому куточку Вашого будинку або саду.

Висаджувати бульби ампельної бегонії рекомендується в лютому-квітні в легкий і поживний ґрунт на початку червня на глибину 3-5 см, відстань між рослинами 15-20 см. Бегонія ампельна надає перевагу відкритому розсіяному світлу або півтінь.. Рекомендований полив 2 рази в тиждень, що сприяє рясному цвітінню. Бегонія НЕ зимостійка, тому рекомендується викопувати та зберігати у вологому піску або торфі.

Бегонії ампельні зазвичай розмножують діленням бульб, живцями та насінням.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні