Бегонія звисаюча MIX, 3 бульб. 5/6

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Бегонія "PENDULA MIX" (Ампельна суміш) - підвид, бульбова ампельна бегонія. Довжина пагонів досягає 30 см, при висоті кущів 20 см. У ампельних бегоній махрові квітки — чоловічі, а одинарні — жіночі.
Опис Бегонія бульбова Pendula MIX ампельна (Мікс).

Звисають довгі пагони з ніжними, асиметричними, зеленим листям, досягають 25-30 см. Квітка махровий або звичайний, насиченого кольору. Представлено всі відтінки червоного, білого і жовтого кольору. Цвітуть з червня по вересень.

Бегонія бульбова — виходець з Південної Америки, одна з найкрасивіших представників роду бегоній. Багаторічна рослина, на зиму надземна частина відмирає, підземна йде в стан спокою. Коренева система представлена бульбоцибулина. Стебла прямостійні або пониклі, листя бегонії соковиті, серцеподібні, несиметричні, зубчасті. Існує безліч сортів бегонії, дуже відрізняються один від одного. Квітки бегонії самих різних форм і забарвлень, прості та махрові, білі, жовті, помаранчеві, червоні діаметром від 3 до 20 см.

Місце для посадки Бегонія бульбова Pendula MIX ампельна (Мікс).

Добре росте як на сонячних, так і злегка затінених ділянках. Віддає перевагу легким родючим ґрунтам, злегка підкисленим (pH = 5,5-6,0). Бідні ґрунту перед посадкою необхідно збагатити перепрілим гноєм, внести суперфосфат і нітрофоску (50 і 80 г відповідно).

Посадка Бегонія бульбова Pendula MIX ампельна (Мікс).
Попередньо в середині березня бульбоцибулини бегонії дістають зі сховища для відрощування. Здорові бульбоцибулини розкладають в ящики з торфом на відстані 5-7 см один від одного, не засипаючи землею повністю. Трохи поливають водою з розчиненим у ній повним мінеральним добривом, але так, щоби вона не потрапляла на самі бульби. Бульби бегонії містять при температурі +18 +22 ° C без доступу прямих сонячних променів, кілька разів підживлюють органічними або мінеральними добривами. На початку травня рослини для загартування виносять в парник, оберігаючи від прямого сонячного світла. Посаду бегонії у відкритий ґрунт здійснюють на початку червня, коли мине загроза заморозків. Садять бульбоцибулини на глибину до 2 см, на відстані один від одного 20-30 см, ґрунт мульчують перегноєм.

Догляд за бегонією бульбова Pendula MIX ампельна (Мікс).

Бегонія краще росте і розвивається при помірній температурі та злегка підвищеної вологості. Догляд за бегонією полягає в поливах і підживленні. Повівають бегонію не часто, але рясно. Підгодовують кожні два тижні повним мінеральним добривом, а з наближенням осені тільки фосфорно-калійних. На зиму бегонії викопують, але тільки після повного відмирання надземної маси (повинна накопичити поживні речовини) і прибирають на зберігання. Попередньо бульби підсушують у звичних умовах протягом двох тижнів, а потім перекладають в ящики з торфом. Зберігають бегонії взимку в приміщенні з температурою +5 +10 ° C.

Застосування Бегонія бульбова Pendula MIX ампельна (Мікс) в дизайні саду.
Бегонії гарні в складі складних клумб і рабаток, в тіні чагарників, в сусідстві з низькорослими декоративними злаками, такими як костриця сиза. Дуже ефектні монопосадки з різних сортів бегонії. Бегонія прекрасна в підвісних кошиках і кашпо, ампельна бегонія застосовується для вертикального озеленення, підійде бегонія і для кам'янистих гірок. Можна вирощувати бегонію і в домашніх умовах в горщиках.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні