Ехінацея DOUBLEDECKER, 1 корн.

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

"ECHINACEA DOUBLE DECKER" (Ехінацея Дабл Декер) – красива багаторічна рослина родини айстрових. Вирощується вона як декоративна і як лікарська рослина. Має суцвіття фіолетового кольору і прямі стебла, які досягають у висоту близько 50-120 см. Листки прості, овальні або лінійно-ланцетні, по краю — зарубчасто-зубчасті, нижні – довгочерешкові, верхні — майже сидячі. Квітки розміщені на кінцях стебел неоднаково: крайові – довгоязичкові, неплідні, пурпурові, темно-червоні або жовті; серединні — трубчасті, двостатеві. Цвіте у липні — жовтні. Плід — сім'янка.

Ехінацея має безліч корисних властивостей і використовується по всій земній кулі.
Загалом ехінацея походить зі східної частини США. В Україні (переважно у південних районах) її розводять як декоративну рослину. Використовують коріння, заготовлене восени або рано навесні, а також суцвіття, яке збирають під час цвітіння рослини (у серпні-жовтні).

Коріння рослини містить глікозид, ехінокозид, бетаїн, фітосгерини та смоли, до складу яких входять пальмітинова, лінолева, циротинова та інші кислоти. Всі частини рослини містять ефірну олію, сполуки калію, магнію, заліза та алюмінію.

Препарати ехінацеї пурпурової мають неспецифічну імунно-стимулюючу дію. Використання лікарських форм ехінацеї — ефективне при явищах фізичного і нервового виснаження, при гострих і хронічних інфекційних захворюваннях.

В Україні зареєстрована достатня кількість лікарських засобів у вигляді різних лікарських форм — настоянки, екстракти, бальзами, соки, таблетки, до складу яких входить ехінацея пурпурова. Вони застосовуються з метою підвищення неспецифічного імунітету. Але існують захворювання, при яких препарати ехінацеї пурпурової протипоказані — це туберкульоз (сухоти), лейкоз, розсіяний склероз, колагенози та інше. Не рекомендовані ці препарати дітям до 3 років, а дітям до 12 років призначають за спеціальною схемою, яку визначає лікар.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні