Ранункулюс PINK, 7/8, 3 бульб.

Повідомити мене коли з'явиться
Висота рослини
30-40 см
Діаметр квітки
5-10 см
Колір квітки
рожевий
Країна походження
Нідерланди
Кількість в упаковці
3 бульбини
Розмір бульбини
7/8
Період цвітіння
червень-липень
Опис
Відгуки (0)

Pink (Рожевий)

Колір квітки: рожевий
Висота рослини: 30-40 см
Діаметр квітки: 5-10 см
Розмір бульбини: 7/8
Кількість в упаковці: 3 бульбини
Період цвітіння: червень-липень
Країна походження: Нідерланди

Ранункулюси (Ranunculus) мають невелике і дуже впізнаване кореневище, що складається з декількох витягнутих довгастих потовщених «пальців», зібраних на вершині. Ростуть у вигляді прикореневої розетки сильно розсіченого листя, з центру якої з'являються прості, напівмахрові або махрові квітки найрізноманітнішого забарвлення. У великій гамі відсутні тільки сині та блакитні відтінки. Квітки досить великі, 8-10 см в діаметрі, привабливою кулястої форми, сидять на сильному квітконосі висотою 15-50 см. Недосвідчені люди часто називають їх квітки мініатюрними трояндочками або півоніями.

Поради з вирощування.
Вирощувати можна або за допомогою розсади, посадивши її в березні — квітні, або відразу висаджуючи рослини у відкритий ґрунт на початку травня. Бульби заглиблюють на 5 см і присипають пухким ґрунтом або навіть зовсім піском. Між самими рослинами оптимальним буде відстань в 10-12 см. На перших етапах рослини поливають дуже акуратно, через те, що все ще великий ризик загнивання через надмірне накопичення вологи. В осінній період висаджувати рослини у горщики, як кімнатну рослину.

Місце посадки.
Клумбу з ранункулюсів краще розбити в помірній півтіні, тому, що в таких умовах їх квітки не вигорають, не дрібніють і значно довше цвітуть. Ранункулюси полюбляють найзатишніший куточок в саду, захищений від вітру і найтепліший.

Ґрунт.
Ранункулюсам сподобається проста садова земля, з рівнем ґрунтових вод не менше ніж 1,5 м від поверхні. Вони добре ростуть на теплих, дренованих і багатих гумусом ґрунтах з реакцією середовища в інтервалі між pH 5-8.

Догляд.
Агротехніка ранункулюсів досить звичайна — регулярний, але помірний полив, розпушування або мульчування ґрунту, видалення бур'янів і своєчасне вирізання відцвілих квіток.

Підживлення.
При посадці хороший ефект надасть внесена в ґрунт сажі. Після підтримати рослини варто розчином коров'яку або комплексними добривами, а в період вегетації віддайте перевагу калійним добривам, якими треба поливати грядку з періодичністю у 2 тижні.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні