Агроволокно чорне мульчуюче П 50 г/кв.м 3, 2 м х 10 м (Agreen)

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Агроволокно 50 г/кв.м 1,60 м х 5 м чорне (Agreen)

Полотно чорного кольору, має однорідну структуру. Легкий і міцний, екологічно чистий матеріал. Виготовлений з поліпропіленового волокна — з'єднання, яке не виділяє в навколишнє середовище не якихось токсичних матеріалів. Завдяки наявності технічного вуглецю матеріал поглинає більшу кількість тепла, це дозволяє забезпечити швидке прогрівання ґрунту. Бур'яни та їх насіння, знаходячись під чорним мульчуючим матеріалом не отримують необхідної кількості світла і гинуть. Структура матеріалу мульчі дозволяє виробляти полив і вносити рідкі добрива.
Спосіб застосування: Мульчу розстеляють на підготовлену грядку і закріплюють один з країв. Потім по черзі розправляють, натягують і закріплюють все краю. У місцях висадки розсади роблять невеликі хрестоподібні надрізи та виробляють посадку культур. Можна також розстеляти уздовж рядів з рослинами, закривати пристовбурні ділянки дерев і чагарників. Краї полотна присипати землею або закріпити дротом. Мульчування проводиться тільки по пухкому та вологому ґрунті.
Мульчування — хороший спосіб збагатити бідний ґрунт. Матеріал не знімають аж до збору культури. На грядках з багаторічними ягідними культурами (полуниця, суниця і т.д.) матеріал знаходиться круглий рік.

- Захист від бур'янів;
- Добре пропускає воду і повітря;
- Зберігає в чистоті плоди і ягоди;
- Під матеріалом не утворюється гнилі і цвілі.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні