Лимонник китайський, серія Меррі Грін

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Лимонник китайський - рослина — лікар, який прийшов до нас з Далекого Сходу. Це листопадна, багаторічна ліана, стебла якої ростуть в довжину від 6 до 12 метрів.
Дуже корисні та лікувальні соковиті ягоди червоного кольору. В цілому рослина невибаглива, але й у нього є свої пристрасті. Обожнює півтінь і легкі або середньо суглинисті ґрунти, погано переносить пересадку і високий рівень ґрунтових вод, так що дренаж обов'язковий. Любить поливи та підживлення. Для успішного росту і плодоношення з перших років потребує вертикальної опори.
Цвісти починає в травні-червні, а ягоди можна збирати на початку вересня. Про користь китайського лимонника знають багато. Його опис було знайдено в рукописах Стародавнього Китаю.І за популярністю стоїть на другому місці після женьшеню.
Ягоди містять багато вітамінів і мінералів, допомагає при порушеннях нервової, серцево-судинної системи, при проблемах з дихальною системою, зміцнює імунітет.
Він містить багато вітамінів і мінералів, надає тонізуючу дію, відновлює сили, підвищує опірність до несприятливих впливів, допомагає при патології дихальної, нервової та серцево-судинної систем, ефективний при лікуванні інфекційних хвороб.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні