Спірея японська ЛІТЛ ПРІНЦЕС / Spiraea japonica Little Princes

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Спірея японська Літл Прінцесс - красивий листопадний чагарник висотою 0,5-0,8 м, діаметр крони до 1 метра, повільно росте, річний приріст 0,1 м у висоту і 0,15 м в ширину. Сорт карликовий. Крона щільна, округла, компактна.
Листя навесні та влітку зверху темно-зелене, знизу сизе, восени жовте, овальне, до 3 см в довжину.
Квіти ніжно-рожево-червоні, дрібні, діаметром 0,5 см, зібрані в щіткоподібні суцвіття на кінцях гілок, діаметр суцвіття - 3-4 см. Період цвітіння — червень — липень, тривалість цвітіння — близько 45 днів, цвітіння рясне.
Добре переносить морози до (-35 ° С).
краще ростуть на сонячних місцях, але виносять легке затінення, ґрунт для спіреї підходить дерновий або листовий, торф, пісок (2: 1: 1). На багатих ґрунтах розвивається пишніше, ніж на бідних.
Посадка спіреї: в живоплоту відстань в рядах 0,4 - 0,5 м, між рядами 0,3 - 0,4 м. У групах садять на відстані 0,5 - 0,7 м, рідко близько 1 м. Оптимальний термін посадки — вересень, в похмуру або дощову погоду. Розмір посадкової ями повинен на 25 - 30% перевищувати величину кореневої системи рослини при посадці. Глибина посадки 40 - 50 см. Коренева шийка на рівні землі. Потрібно дренаж з битої цегли і піску. Рано навесні підгодовують універсальним добривом.
Полив помірний. Молоді посадки розпушують при ущільненні ґрунту від поливів і при прополюванні бур'янів. Мульчують торфом після посадки шаром 7 см. Всі спіреї добре переносять стрижку тому їх використовують для огорож і бордюрів. Після обрізки швидко відновлюють крону. Формуюча обрізка проводиться влітку, відразу після закінчення цвітіння. Санітарна обрізка проводиться ранньою весною, до початку вегетації. Спірея японська "Little Princess"використовується в групових і поодиноких посадках. Підходить для живоплоту і міського озеленення.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні