Спірея японська ФОРБЕЛІ / Spiraea japonica Froebelii

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Спірея японська Фробелі — декоративний, гарний чагарник кулястої форми. У висоту досягає 80-120 см, в діаметрі 120 см. Щорічний приріст у висоту 8-10 см, в ширину - 10-15 см. Крона компактна, густа, утворена численними пагонами. Листя довгасте, загострене, з дрібними зубчиками, дуже оригінального кольору. Навесні листя набуває пурпурний відтінок, влітку — зелене, а восени стає яскраво-червоно-пурпуровим. Суцвіття — пишні, щіткоподібні, великі, зібрані з дрібних малинових квіток. Цвітіння рясне з липня до середини вересня. Зимостійкість висока.
Спіреї краще ростуть на сонячних місцях, ґрунт для спіреї підходить дерновий або листовий, торф, пісок (2: 1: 1). На багатих ґрунтах розвивається пишніше, ніж на бідних.
Для живоплоту відстань в рядах 0,4 - 0,5 м, між рядами 0,3 - 0,4 м. У групах садять на відстані 0,5 - 0,7 м, рідко близько 1 м. Оптимальний термін посадки – вересень-жовтень, в похмуру або дощову погоду. Розмір посадкової ями повинен на 25 - 30% перевищувати величину кореневої системи рослини при посадці. Глибина посадки 40 - 50 см. Коренева шийка на рівні землі. Потрібно дренаж з битої цегли та піску. Рано навесні підживлюють універсальним добривом.
Полив помірний. Молоді посадки розпушують при ущільненні ґрунту від поливів і при прополюванні бур'янів. Мульчують торфом після посадки шаром 7 см. Всі спіреї добре переносять стрижку тому їх використовують для огорож і бордюрів. Після обрізки швидко відновлюють крону. Основну обрізку виробляють в залежності від термінів цвітіння. Рослини, що цвітуть навесні, обрізають восени, а квітучі влітку — обрізають навесні. Формує обрізка проводиться, відразу після закінчення цвітіння. Санітарна обрізка проводиться ранньою весною, до початку вегетації.
Спіреї використовують в поодиноких і групових посадках при формуванні клумб, бордюрів, водойм. Добре виглядає з хвойними, іншими спіреями, барбарисами, лавандою, звіробоєм. Низькоросла спірея підходить для висадки в альпінаріях. Підходить для міського озеленення.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні