Малина червона ФЕНОМЕН, 3 садж.

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Малина Феномен - виведений в Інституті садівництва УААН, на Краснокутській дослідній станції, у 1991 році шляхом схрещування малини «Столична» і «Одарка». Феномен належать до середньостиглих сортів. Характеризується стабільною врожайністю. Виділяється підвищеною стійкістю до несприятливих умов культивування.
Малина Феномен відрізняється толерантністю до різних погодних умов, однаково добре сприймаючи сильну спеку та суворі морози. Проявляє посухостійкість і високу зимостійкість. Сорт Феномен стійкий до грибкових захворювань садових рослин, від якої страждають багато інших сортів малини.
Малина Феномен — висока середньо розкидиста рослина з пагонами, покритими досить слабкими шипами. Плоди великі, щільні, мають форму конуса. Маса ягоди може досягати 8 - 12 г. Плоди починають визрівати в другій декаді червня, набуваючи яскраво-червоного кольору. М'якуш соковитий, ніжний, з солодким смаком і витонченим ароматом. Ягоди сорту Феномен відрізняються прекрасними товарними якостями, мають підвищену лежкість і хорошу транспортабельність.
Цей сорт характеризується дружним визріванням плодів. Повний збір урожаю відбувається за 5 - 6 вибірок. З одного куща кількість плодів досягає за сезон 6 - 8 кг. Ягоди малини Феномен придатні для вживання у свіжому вигляді та для різних видів перероблення.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні