Суниця ремонтантна, 0, 1 г

Повідомити мене коли з'явиться
-Насіння
сортове
-Термін дозрівання
ремонтантна
Опис
Відгуки (0)

ОПИС

Ремонтантна - сорт раннього терміну дозрівання. Кущики її приземкуваті, заввишки 15-20 см, середньорозкидисті, кулясті. Листя світло-зелені, зубчасті, напушені. Відмінною особливістю цього сорту від інших представників альпійської суниці є короткі квітконоси, що знаходяться нижче рівня листя. У плодоношення суниці вступає в рік посадки та зберігає високу продуктивність 3-4 роки. Численні квітконоси з дрібними білими квітками з'являються в травні. На початку червня достигають перші ягоди. Плодоносить безперервно все літо, аж до перших заморозків. Сорт повністю безвусий.
Суниця ремонтантна є дрібноплідною. Ягоди конічні, яскраво-червоні, з глянцевим блиском. Вага їх становить 3-5 г. М'якуш щільний і соковитий, з яскравим ароматом лісової суниці. У смаку переважає солодкість, але присутній і легка кислинка. Ягоди десертного призначення. Після збору врожаю вони довго зберігають свою свіжість і добре транспортуються. Їх використовують у свіжому вигляді, для заморозки, в приготуванні конфітюрів, варення, компотів, киселів, смузі.

ВИРОЩУВАННЯ

Насіння висівають поверхнево в березні-квітні, попередньо зробивши стратифікацію. Сходи з’являються через 30 днів. У відкритий ґрунт висаджують при появі 6 справжніх листочків на відстані 25-30 см між рядками та 15-20 см між рослинами. Характеризується високою зимостійкістю і стійкістю до захворювань

-Насіння: сортове
-Термін дозрівання: ремонтантна

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні