Кавун Крімсон Світ, 20 нас.

Повідомити мене коли з'явиться
-Сортність
сорт
-Термін дозрівання
середньостиглий
Опис
Відгуки (0)

"Крімсон світ" - високоврожайний сорт. Вегетаційний період від появи сходів до достигання плодів 75 – 85 днів. Середня маса 4,5 – 7,0 кг. М’якуш червоний, щільний, дуже ніжний та солодкий. Плоди високих смакових якостей з дієтичними та лікувальними властивостями.
Теплолюбна культура. Залежно від зони вирощують розсадним і безрозсадним способами. При безрозсадній культурі висівають по 3 – 4 кг/га насіння на глибину 5 – 6 см за схемою 140 х 70 см або 140+70 х 70 см, після загрози заморозків. Розсадний метод вирощування застосовують для одержання ранньої продукції та в зонах з коротким світловим днем і недостатньою кількістю тепла. Насіння висівають за 35 – 40 днів до часу висаджування розсади, яку у фазі 3 – 4 справжніх листочків висаджують за схемою 50 – 70 х 50 – 70 см.
Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування. При вирощуванні кавунів у теплиці на одному стеблі залишають не більше одного плода вище п’ятого листка, решту зав’язей видаляють для формування врожаю та прискорення достигання плодів.
"Красень" - сорт ранньостиглий, високоврожайний, з дружним достиганням плодів. Вегетаційний період від появи сходів до початку плодоношення 65 – 67 днів. Плід великий, тупо-еліптичний, кулястий, середньою масою 4,0 – 5,0 кг. Поверхня гладенька, чорно-зелена подекуди темно-зелена, з восковим нальотом. М’якуш червоний, ніжний, зернистий, дуже соковитий та солодкий. Плоди високих смакових якостей з дієтичними та лікувальними властивостями.
Теплолюбна культура. Залежно від зони вирощують розсадним і безрозсадним способами. При безрозсадному культивуванні насіння висівають за схемою 140 х 70 см. Розсадний метод вирощування застосовують для одержання ранньої продукції та в зонах з коротким світловим днем і недостатньою кількістю тепла. Догляд за рослинами звичайний, загальноприйнятий для зони вирощування.
При вирощуванні кавунів у теплиці на одному стеблі залишають не більше одного плода вище п’ятого листка, решту зав’язей видаляють для формування врожаю та прискорення достигання плодів.
-Сортність: сорт
-Термін дозрівання: середньостиглий

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні