Суміш багаторічних трав сінокосна, 400 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

ОПИС

Сінокісна суміш — трав’яні суміші для сінокосу вирощувати вигідніше ніж культури у чистих посівах – вони дають більші врожаї. Крім того, сінокісні суміші мають оздоровчий вплив на ґрунт, оскільки насичують його азотом. Завдяки вмісту сидерат них трав у сумішках значно покращується якість ґрунтів і, відповідно, їхня родючість.
Суміш багаторічних трав для сінокосів містить насіння злакових, бобових, сидератів та медоносних культур. За один сезон можна отримати декілька укосів, через те, що рослини швидко відростають. У вирощуванні та догляді не є вибагливими, добре пристосовані до наших кліматичних умов. Тварини добре поїдають заготовлене сіно, отримуючи з ним велику кількість поживних речовин.
Варто пам’ятати, що з роками сіножаті втрачають свою якість - трави стають менш поживними, а деякі й взагалі випадають із травостою. Тому необхідно регулярно обновляти їх, обираючи правильні комбінації та частки насіння трав у сумішках.

Склад травосуміші.

Вівсяниця лугова - 15%
Вівсяниця очеретяна - 5%
Грястиця збірна - 15%
Райграс багатоукісний - 20%
Пажитниця багатоквіткова - 10%
Тимофіївка лучна - 15%
Стоколос безостий - 10%
Райграс гібридний - 10%

ВИРОЩУВАННЯ

Для пришвидшення одержання дружніх сходів трав доцільно здійснити коткування ділянки одразу після сівби. Норма витрати при посіві на 1 сотку - 400 г.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні