Конюшина червона лучна, 0, 5 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

ОПИС

Конюшина червона, лучна - представник групи кущових бобових трав. Середня висота рослин 40-65 см. Не стійка до затоплень (понад 10-15 днів). Кормова цінність визначається високим вмістом протеїну (15-16% у зеленій масі та сіні), мінеральних речовин і вітамінів. За вмістом вітамінів зелена маса перевищує всі інші багаторічні та однорічні трави. На 100 кг сіна 52 корм. од., а 100 кг зеленої маси - 21 корм. од. Урожай сіна 30-40 ц/га.
Найбільше значення для даної культури відіграє наявність вологи в травні. Корінь росте швидше, ніж наземна частина. Після дворічного використання в ґрунті накопичується азот.

ВИРОЩУВАННЯ

Сіють культуру навесні. Для кращого розвитку в перший період життя її слід підгодовувати азотом. Засів роблять зазвичай під покрив, оскільки в перший рік культура розвивається слабо і її можуть заглушити бур'яни. Покривними рослинами можуть бути озимі та ярі культури.
Найбільша кількість білка з посіву збирається в період від бутонізації до початку цвітіння. Цей період і є кращим строком для збору врожаю. При більш пізніх строках збору знижується кормова цінність (зеленої маси, сіна) та збільшується втрата листя. В результаті конюшина гірше зимує.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні