Буряк Білий гігант, оброблений, 300 г (Франція)

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

ОПИС

Білий Гігант — популярний багаторостковий сорт, напівцукрового типу. Коренеплоди — видовженої форми, добре виповнені, майже не мають бічних коренів. Коренеплоди на половину заглиблені у ґрунт. Забарвлення шкірки в надземній частині — сіро-зелене, в заглибленій у ґрунт — біле, м’якуш — білий. Вага - 4-5 кг (і більше в залежності від умов вирощування). Добре зберігаються, рекомендовані як корм для ВРХ.

ВИРОЩУВАННЯ

Вирощуються у відкритому ґрунті безрозсадним способом. Висів насіння проводять, коли температура ґрунту становить не менше +6-7°C. Глибина загортання насіння кормових буряків - 3-4 см.

Густота стояння - 18-24 рослини/м.кв. Серед коренеплодів найбільш чутливими до холоду є кормові буряки, сходи їх нерідко гинуть навіть при невеликих весняних заморозках (-3-5°C).

Насіння проростає при температурі близько +3°C, але дружні сходи з'являються лише при +12-15°C. Проріджують посіви коренеплодів у фазі першої пари справжніх листків. Найкраще розвиваються в умовах теплого сонячного літа з достатньою кількістю опадів.

Особливо вибагливі до вологи в період проростання насіння та в критичний період розвитку в липні-серпні. Кормові буряки вимогливі до родючості ґрунту, який повинен мати нейтральну кислотність.

Найбільше азоту кормові буряки використовують у червні-липні, фосфору — в липні, калію — в червні та вересні. Високі дози азотних добрив недоцільні, оскільки в коренеплодах накопичуються нітрати, які можуть спричинити отруєння тварин.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні