Буряк кормовий одноростковий Бригадир, 200 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

"Бригадир" - поліплоїдний високоврожайний сорт буряка. Рослина зберігає зелений і здоровий колір листя до збору урожаю. Коренеплід має овальну, злегка циліндричну форму з блискучою поверхнею оранжево-зеленого кольору.
Буряк кормовий "Бригадир" має такі переваги:
- невибагливість до ґрунтів;
- сходи витримують короткочасні заморозки до -3 ° С;
- дорослі рослини витримують до -5 ° С;
- висока врожайність;
- вага плода в середньому 3 кг;
- посухостійкість, стійкість до цвітіння;
- має гарний товарний вигляд;
- тривало зберігається;
- містить високий відсоток сухої речовини та цукру.
Насіння можна висівати з ранньої весни, але для цього ґрунт повинен прогрітися до + 8 ° С на глибину 10 см. Зазвичай насіння кормових буряків висівають пунктирним способом. Відстань між рядами 40-60 см. Залежно від ґрунту насіння буряка кормового закладаються по різному. На важких ґрунтах слід закладати насіння на глибину 2-3 см, на легких і пухких на 3-4 см. При проростанні насіння буряка кормового "Бригадир" від посіву до появи перших сходів проходить 20 днів.
Норма висіву: 150-200 г насіння на сотку. У момент появи першої пари листя буряк слід прорідити, при щільній посадці. Протягом всього вегетативного періоду бажано рихлити ґрунт між рядами та самі ряди, видаляючи бур'яни. Від посіву насіння до збору врожаю проходить від 110 до 120 днів. Збирання буряка кормового проводять у вересні-жовтні. Середня врожайність даного сорту 1500 ц / га.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні