Міцелій Трюфель чорний, 10 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Трюфель чорний — бульбоподібної, округлої або неправильної форми, 3-9 см у діаметрі. Поверхня червонувато-коричневого, потім до вугільно-чорного кольору, при натисканні фарбується в іржавий колір. Вкрита численними дрібними нерівностями з 4-6 гранями. М'якуш твердий, спочатку світлий, сірий або рожево-коричневий з білим або червонуватим мармуровим малюнком на зрізі, з віком темніє від спор і стає від темно-коричневого до чорно-фіолетового, прожилки в ньому зберігаються. Має дуже сильний характерний аромат і приємний смак із гіркуватим відтінком.

Все життя трюфеля проходить під землею і повністю залежить від дерев або чагарників, коріння яких стають їх годувальниками, ділячись запасами вуглеводів. Найціннішими серед чорних трюфелів вважають французький трюфель.

Виявляється, при певних умовах трюфель можна виростити навіть в теплиці на дачі. Що для цього знадобиться? В першу чергу – підготувати необхідний посівний матеріал – грибний міцелій і поживні компоненти для посадки — землю, взяту з верхнього ґрунтового шару в листяному лісі разом з листям дерев; живильний розчин, що містить npk-добрива (азотно-фосфорно-калійні); свіжозрубану деревину тих порід дерев, в симбіозі з якими зростає трюфель у вигляді тирси або стружки. Кращим деревом для цього вважається дуб. Підходять також бук, граб, ліщина, волоський горіх. Неприпустимо використання таких видів як тополя, верба, каштан.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИРОЩУВАННЯ

Поетапно вирощування грибів в теплиці виглядає наступним чином.

1. Підготувати ґрунт в теплиці, просіявши її перед засипанням з метою насичення киснем і усунення каменів, ретельно контролюючи її кислотність, яка не повинна перевищувати 7,5 одиниць.

2. Насипати на грядки з підготовленою землею шар тирси або стружки.

3. Змішати міцелій з невеликою кількістю землі, обробленої npk-добривами.

4. Насипати суміш на шар тирси або стружки.

Тепер про трюфелі можна «забути» на пару місяців, зрідка помірно поливаючи посадки (ці гриби не люблять високої вологості) і випалюючи бур’яни, які трюфелі також дуже не люблять. Через два місяці можна спробувати зібрати перший урожай, однак не варто відразу сподіватися на приголомшливі результати – для того, щоб міцелій повністю прижився, потрібно біля року часу. Основний пік врожайності спостерігається через 2-3 роки з моменту посадки, з кожним роком кількість грибів буде збільшуватися.

Викопують трюфелі після виявлення майже так само, як і картоплю, тільки з більшою обережністю, щоб не пошкодити грибницю.

Дуже важливим фактором для успішного вирощування грибів є кислотність ґрунту. Для трюфелів оптимальне значення кислотності Ph = 7 -7,5.

Рекомендуємо при посадці використовувати активатор міцелію, який містить необхідний для розвитку грибниці набір макроелементів, гідрогель для утримання вологи, розкислювач ґрунту, а також тести-індикатори для контролю за рівнем Ph ґрунту.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні