Трава газонна Клумбова, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

КЛУМБОВА

- Застосування. Призначена для висіву на присадибних ділянках, парках, садах та скверах, газони навколо представницьких об’єктів, для озеленення вулиць проспектів та ігрових майданчиків. Прекрасний фон для квіткових рабаток, підкреслює особливості архітектури. Невибаглива, стійка до механічних пошкоджень, створює густу дернину килимового типу неповторного кольору.

- Підготовка ґрунту. Перед сівбою ґрунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, а верхній шар – ущільнити.

- Сівба. Проводять з весни до осені (в залежності від кліматичних умов). Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 20–25 г/кв.м. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні ґрунту, з наступним загортанням граблями на глибину 1–1,5 см та легким утрамбуванням.

- Скошування. Добре підстрижений та доглянутий газон повинен мати висоту 3-4 см. Перше підстригання проводять на висоту 4-5 см при висоті трави 8-10 см, а наступні – при висоті 6-8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яке залежить від температури повітря, вологості та родючості ґрунту. Найкраще здійснювати скошування “по росі”, тобто вранці або ввечері. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.

- Полив. Невіддільний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10-15 см.

- Підживлення. Найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами двічі на рік – весною та пізнім літом. Крім того, після першого косіння необхідно застосовувати азотні добрива, наприклад аміачну селітру з розрахунку близько 1,5 кг на 100 кв.м газону. Протягом вегетації для відновлення якості газону можна вносити рідкі комплексні добрива шляхом розприскування.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні