Трава газонна Саванна, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Застосування
Суміш низьких трав призначена для посіву в умовах посушливого клімату на присадибних ділянках, місцях відпочинку, міських клумбах, скверах, рекреаційних зонах. Суміш не вимоглива до освітлення та зволоження
Підготовка грунту
Перед сівбою грунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, для забезпечення газону поживними речовинами у початкові періоди росту рекомендується внести добриво ТМ “Свитязь” - Флоромікс “Зелений газон”, а верхній шар – ущільнити.
Сівба
Проводять з весни до осені (в залежності від кліматичних умов). Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 40 г/м2. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні грунту, з наступним загортанням на глибину 1 – 1,5 см та легким прикотковуванням.
Скошування
Добре підстрижений та доглянутий газон повинен мати висоту 3 – 4 см. Перше підстригання проводять на висоту 4 – 5 см при висоті трави 8 – 10 см, а наступні – при висоті 6 – 8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка в свою чергу залежить від температури повітря, вологості та родючості грунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу та в ранковий час. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.
Полив
Невід‘ємний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10 – 15 см.
Підживлення
Підживлення найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами не менше три рази в рік. Рекомендується для підживлення використовувати добрива ТМ “Свитязь” - Флоромікс “Зелений газон”, у разі виявлення на газоні моху застосовувати спеціальне добриво - “Зелений газон без моху”.


Цiна: 111,15 Грн.
Мiнiмальна сума товарiв з групи Насiння складає 100,00 Грн.
При сумi бiльше 600,00 Грн. Надається знижка 3,00 %
При сумi бiльше 1000,00 Грн. Надається знижка 5,00 %
При сумi бiльше 2000,00 Грн. Надається знижка 7,00 %

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні