Трава газонна Пікнік, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

ПІКНІК

- Застосування. Композиція сумішей низьких трав. Призначена для посівів на присадибних ділянках, місцях відпочинку, міських клумбах, та місцях помірного витоптування. Суміш не вимоглива до освітлення та зволоження.

- Підготовка ґрунту. Перед сівбою ґрунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, для забезпечення газону поживними речовинами у початкові періоди росту рекомендується внести добриво Яра “Для газону швидкий ріст та регенерація”, а верхній шар – ущільнити.

- Сівба. Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 40 г/кв.м. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні ґрунту, з наступним загортанням на глибину 1-1,5 см та легким утрамбуванням.

- Скошування. Перевагою альпійського газону є те, що в порівнянні зі звичайним газоном альпійський газон рекомендується скошувати один раз на 1-1,5 місяця. Перше скошування проводять на висоту 4-5 см, а наступні – на висоту 6-8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка своєю чергою залежить від температури повітря, вологості та родючості ґрунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу та в ранковий час. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.

- Полив. Неодмінний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10-15 см. Частота поливу залежить від погодних умов та типу ґрунту.

- Підживлення. Підживлення найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами не менше три рази в рік.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні