Трава газонна Футбол, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Застосування
Суміш трав найвищої якості спортивного типу, яка гарантує отримання високоякісного газону з щільним темно-зеленим покривом, стійким до витоптування. Призначена для спортивних об'єктів: стадіонів, спортивних площадок, травяних тенісних кортів, а також для міських вулиць та площадок.
Підготовка грунту
Перед сівбою грунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, для забезпечення газону поживними речовинами у початкові періоди росту рекомендується внести добриво ТМ “Свитязь” - Флоромікс “Зелений газон”, а верхній шар – ущільнити.
Сівба
Проводять з весни до осені (в залежності від кліматичних умов). Для отримання найвищих результатів найкраще сіяти в другій половині квітня або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 50 г/м2. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні грунту, з наступним загортанням на глибину 1 – 1,5 см та легким прикотковуванням.
Скошування
Добре підстрижений та доглянутий газон повинен мати висоту 3 – 4 см. Перше підстригання проводять на висоту 4 – 5 см при висоті трави 8 – 10 см, а наступні – при висоті 6 – 8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка в свою чергу залежить від температури повітря, вологості та родючості грунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу та в ранковий час. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати не бажано.
Полив
Невід‘ємний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10 – 15 см.
Підживлення
Підживлення найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами не менше три рази в рік. Рекомендується для підживлення використовувати добрива ТМ “Свитязь” - Флоромікс “Зелений газон”, у разі виявлення на газоні моху застосовувати спеціальне добриво - “Зелений газон без моху”.


Цiна: 0,00 Грн.
Мiнiмальна сума товарiв з групи Насiння складає 100,00 Грн.
При сумi бiльше 600,00 Грн. Надається знижка 3,00 %
При сумi бiльше 1000,00 Грн. Надається знижка 5,00 %
При сумi бiльше 2000,00 Грн. Надається знижка 7,00 %

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні