Насіння трава газонна Екстра Спорт, 400г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Застосування. Суміш найвищої якості спортивного типу для сонячних відкритих ділянок, призначена для інтенсивного використання, стійка до витоптування та механічного знищення. Гарантує отримання високоякісного газону на спортивних об‘єктах, полях для гольфу, тенісних кортах, місцях відпочинку, площадках для наметів. Створює густий, темно-зелений килимоподібний газон.
Підготовка грунту. Перед сівбою грунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, а верхній шар – ущільнити.
Сівба. Проводять з весни до осені (в залежності від кліматичних умов). Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 20 – 25 г/м2. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні грунту, з наступним загортанням граблями на глибину 1 – 1,5 см та легким прикотковуванням.
Скошування. Добре підстрижений та доглянутий газон повинен мати висоту 3 – 4 см. Перше підстригання проводять на висоту 4 – 5 см при висоті трави 8 – 10 см, а наступні – при висоті 6 – 8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка в свою чергу залежить від температури повітря, вологості та родючості ґрунту. Найкраще здійснювати косіння “по росі”, тобто вранці або ввечері. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.
Полив. Невід‘ємний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10 – 15 см.
Підживлення. Найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами двічі на рік – весною та пізнім літом. Крім того після першого косіння необхідно застосовувати азотні добрива, наприклад аміачну селітру з розрахунку біля 1,5 кг на 100 м2. газону. Протягом вегетації для відновлення якості газону можна вносити рідкі комплексні добрива шляхом розприскування.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні