Біофунгіцид Effect Лікар рослин, 20 г

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Effect "Лікар рослин" - мікробіологічний препарат, призначений для лікування і профілактики грибкових і бактеріальних хвороб, азотного і фосфорного живлення рослин.
Склад: комплекс корисних мікроорганізмів (Azotobacter vinelandii, Bacilus subtilis). Число життєздатних клітин мікроорганізмів, КУО / г, не менше 1,0 ? 109. Ефективний проти широкого спектра грибкових і бактеріальних захворювань: парші, в'янення, чорної ніжки, фітофторозу, пліснявіння насіння, кореневої гнилі, гнилі сходів, борошнистої роси, бурої іржі, летючої сажки, пухирчастої сажки, альтернаріозу, ризоктоніозу, фузаріозу, септоріозу та багатьох інших. Біофунгіцид Effect дозволяє: захистити рослини від хвороб, безпечно для рослин, збільшити врожайність до 30%, поліпшити розвиток рослин, збільшити родючість ґрунту, отримати екологічно чистий урожай.
100% натуральний органічний — не накопичується в рослинах і плодах, ґрунті, організмі тварин і людини — сприяє розвитку корисної мікрофлори ґрунту — можна застосовувати в будь-яку фазу розвитку рослини, остання обробка — за 48 годин до збору врожаю, подавлять зростання і розвиток широкого спектра збудників захворювання рослин — тривалість зберігає життєздатність в середовищі, куди вноситься.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні