Добриво гранульоване YARA для винограду, малини, смородини, 1 кг

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

Добриво гранульоване Яра "Для винограду,малини,смородини" - забезпечує рясне плодоношення, гарантуючи доставлення всіх необхідних поживних речовин і мікроелементів за короткий час.Регулярне внесення добрив підвищує стійкість рослин до захворювань. У більшості застосувань він не вимагає змішування з ґрунтом.
Застосування:
Догляд за малиною та ожиною: використання з інтервалом приблизно 40 днів, 3-разове у сезон: з ранньої весни (березень-квітень) до липня в рівних дозах приблизно 20 г / кв.м.Розкладіть добриво рівномірно навколо рослини, а потім рясно полийте водою.
Догляд за виноградом: 3-разове в сезон: спочатку проростають ранньою весною на початку вегетації, наступний під час росту пагонів.Останнє використання виконують у повному цвітінні.Розподіляйте рекомендовану дозу рівномірно в радіусі приблизно 50 см від стовбура винограду, а потім рясно полийте водою.Для старих насаджень збільшити площу добрива приблизно до 1 м.
Догляд за смородиною: використовуйте з інтервалом приблизно 60 днів, 3-разове у сезон: від ранньої весни (березень-квітень) до серпня в рівних дозах приблизно 20 г / кв.м.Розкладіть добриво рівномірно навколо рослини, а потім рясно полийте водою.
Дозування:
Кожен раз близько 30-40 г / кв.м, при старих насадженнях збільшують дозу до 50-60 г / кв.м.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні