Гіацинт садовий махровий TOP WHITE, 14/15, 3 циб.

Повідомити мене коли з'явиться
Висота рослини
25 см
Група
махрові
Колір
білий
Кількість в упаковці
3 цибулини
Розмір цибулини
14/15
Латинська назва
Top White (Топ Уайт)
Період цвітіння
квітень - травень
Опис
Відгуки (0)

Латинська назва: Top White (Топ Уайт)
Група: махрові
Колір: білий
Висота рослини: 25 см
Розмір цибулини: 14/15
Період цвітіння: квітень - травень
Кількість в упаковці: 3 цибулини

Гіацинти махрові— це цибулинні рослини з чудовим ароматом і різноманітним забарвленням. Їх можна назвати одними з найкрасивіших весняних квіток. Квітки махрові. Суцвіття гіацинтів зібрано у вигляді свічки вони щільні та високі. Висота рослини 20-25 см. Час цвітіння квітень - травень, цвіте протягом 18-20 днів. Їх можна вирощувати як в саду, так і в контейнерах, вони ідеально підходять для вигонки та зрізки.

Місце посадки
Гіацинти надають перевагу відкритим, сонячним або напівтіньовим місцям, захищеним від вітру та легким за структурою ґрунтам з хорошою водопроникністю. Тривале підтоплення призводить до масових захворювань і загибелі цибулин. При високому рівні ґрунтових вод роблять дренаж. Перед посадкою бажано внести перегній або компост.

Строки та глибина посадки
Цибулини гіацинта слід саджати одночасно з нарцисами, у вересні - жовтні. Висаджують їх на глибину 10-12 см на важких ґрунтах та 12-15 см на легких, відстань між рослинами рекомендується 8 см. На дно ямки насипають пісок шаром 1-2 см.

Догляд
На зиму місце посадки обов'язково вкривають шаром мульчі (це листя або солома, або торф, або шпильки (хвоя), або соснова лапа) не менше 10 см, яку навесні згрібають. У період росту бажано підживлювати комплексним мінеральним добривом (нітроамофоска 50-70 г/кв.м). Після закінчення цвітіння квітконос обрізають якомога вище, а листю дозволяють природно відмерти, щоб поживні речовини йшли на ріст цибулини.

Викопування цибулин
Рекомендується викопувати цибулини кожен рік у період жовтіння листя. Після викопування зберігати при температурі 25-30°C протягом місяця, потім 17-20°C до посадки.


ших весняних квіток. Квітки махрові. Зацвітаючи, суцвіття приймають вигляд дуже гарних кучерявих шапочок. Висота рослини 20-25 см. Час цвітіння квітень — травень, цвіте протягом 18-20 днів за сприятливих погодних умов. Їх можна вирощувати як в саду, так і в контейнерах. А ще вони ідеально підходять для вигонки та зрізки. Віддає перевагу сонячному або злегка затіненому місцям. Ґрунт під гіацинт повинен бути добре перекопаний, підживлений органічними речовинами, легкий і нейтральний.Відстань між цибулинами гіацинтів при посадці складає 15-20 см. При посадці насипати на дно лунки чистий річковий пісок шаром 3-5 см. Цибулину злегка вдавлюють в нього, потім засипають піском, а потім вже ґрунтом. Цей спосіб виключить загнивання цибули і поліпшить дренаж. Після посадки землю поливають.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні