Гіацинт садовий махровий CITY OF HAARLEM, 14/15, 1 циб.

Повідомити мене коли з'явиться
Висота рослини
25 см
Група
махрові
Колір
жовтий
Кількість в упакуванні
1 цибулина
Розмір цибулини
14/15
Латинська назва
Hyacinth Citi of haarlem (Сіті оф Харлем)
Період цвітіння
квітень - травень
Опис
Відгуки (0)

Латинська назва: Hyacinth Citi of haarlem (Сіті оф Харлем)
Група: махрові
Колір: жовтий
Висота рослини: 25 см
Розмір цибулини: 14/15
Період цвітіння: квітень - травень
Кількість в упакуванні: 1 цибулина

Гіацинти махрові— це цибулинні рослини з чудовим ароматом і різноманітним забарвленням. Їх можна назвати одними з найкрасивіших весняних квіток. Квітки махрові. Суцвіття гіацинтів зібрано у вигляді свічки вони щільні та високі. Висота рослини 20-25 см. Час цвітіння квітень - травень, цвіте протягом 18-20 днів. Їх можна вирощувати як в саду, так і в контейнерах, вони ідеально підходять для вигонки та зрізки.

Місце посадки.
Гіацинти надають перевагу відкритим, сонячним або напівтіньовим місцям, захищеним від вітру та легким за структурою ґрунтам з хорошою водопроникністю. Тривале підтоплення призводить до масових захворювань і загибелі цибулин. При високому рівні ґрунтових вод роблять дренаж. Перед посадкою бажано внести перегній або компост.

Строки та глибина посадки.
Цибулини гіацинта слід саджати одночасно з нарцисами, у вересні - жовтні. Висаджують їх на глибину 10-12 см на важких ґрунтах та 12-15 см на легких, відстань між рослинами рекомендується 8 см. На дно ямки насипають пісок шаром 1-2 см.

Догляд.
На зиму місце посадки обов'язково вкривають шаром мульчі н вибір ( листя, солома, торф, шпильки (хвоя), соснова лапа) не менше 10 см, яку навесні згрібають. У період росту бажано підживлювати комплексним мінеральним добривом (нітроамофоска 50-70 г/кв.м). Після закінчення цвітіння квітконос обрізають якомога вище а листю дозволяють природно відмерти, щоб поживні речовини йшли на ріст цибулини.

Викопування цибулин.
Рекомендується викопувати цибулини кожен рік у період жовтіння листя. Після викопування зберігати при температурі 25-30°C протягом місяця, потім 17-20°C до посадки.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні