Крокус ботанічний WHITEWELL PUPLE, 5/6, 5 циб.

Повідомити мене коли з'явиться
Висота рослини
8 см
Група
ботанічний
Колір
фіолетовий
Кількість в упаковці
5 бульбоцибулин
Розмір бульбоцибулини
5/6
Латинська назва
Crocus Whitewell purple (Уайтвел перпл)
Період цвітіння
березень - квітень
Опис
Відгуки (0)

Латинська назва: Crocus Whitewell purple (Уайтвел перпл)
Група: ботанічний
Колір: фіолетовий
Висота рослини: 8 см
Розмір бульбоцибулини: 5/6
Період цвітіння: березень - квітень
Кількість в упаковці: 5 бульбоцибулин

Крокуси — саме ці ніжні квіти стають окрасою саду або клумби у той час, коли інші рослини ще навіть не випустили листя.

Крокуси – квіти низькорослі, вони не мають стебла, а лише листя і квітконоси. Але, попри це, вони дуже помітні на ділянці, адже квіти крокусів відрізняються дуже яскравими відтінками жовтого, фіолетового, блакитного та білого кольорів. Також величезною перевагою цих квітів є їх невибагливість. Вони не примхливі у догляді та зацвітають в перший же рік після посадки.

Крокус складається з бульбоцибулини, листової розетки та самої квітки, і саме одна з частин квітки дала назву рослині, оскільки воно походить від грецького слова «нитка» – «kroke». Висота крокусів невелика – 10-15 см. Кожна рослина являє собою компактний кущик, і саме тому є сенс висаджувати бульбоцибулини групками по кілька штук. А якщо є можливість, то крокусами можна засадити невелику ділянку, розташовуючи їх близько один до одного через невеликі проміжки. Висаджувати не менше 20 бульбоцибулин, тоді ви отримаєте красиву галявину квітучих крокусів.

Крокуси добре ростуть на відкритих, добре освітлених ділянках. Після відцвітання на їх місці можна висівати будь-які однорічники з несильно розвиненою кореневою системою. Робити це краще, поки ще не висохла листова частина крокусів – так ви покладете насіння в землю трохи осторонь бульбоцибулин, а влітку вони й самі трохи підуть вглиб ґрунту. При прополюванні літніх квітів намагайтеся не пошкодити бульбоцибулини.

З квіткою крокусу пов'язана історія кулінарії, адже саме сухі рильця цієї рослини є найдорожчою спецією у світі – шафраном.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні