Спараксіс MIX, 10 циб. 5+

Повідомити мене коли з'явиться
Опис
Відгуки (0)

"SPARAXIS MIX" (Спараксіс суміш) - багаторічна рослина з Південної Африки, здатне вже на початку літа наповнити сад яскравим буйством фарб. Кожна квітка поєднує в собі кілька контрастних відтінків, немов маленька веселка.
Рід спараксіса відноситься до сімейства ірисових. Це листопадна рослина має бульбоцибульні кореневу систему. М'ясисті пружні стебла висотою до 1 м на верхівці несуть колосоподібне суцвіття. У помірному кліматі рідко досягає гігантських розмірів, підіймається над землею всього на 15-20 см. ланцетне листя сильно витягнуті та нагадують щільні стрічки. Листя темно-зелене, жилаве, без ворсинок.

У травні-червні розпускаються яскраві квіти. Вони мають контрастну серцевину жовтого, бузкового, бордового та інших квітів і яскраві пелюстки. Зустрічаються рослини з рожевими, червоними, білими, фіолетовими, бордовими та іншими відтінками пелюсток. Деякі сорти, крім однотонного забарвлення, мають малюнок з темніших розгалужених жилок. Залежно від виду квітка має повністю розкриту або лійкоподібну форму.
Спараксіс триколірний, він же триколор (tricolor). Стебла і мечовидне листя досягають у висоту 40-50 см. У суцвітті утворюються червоні, пурпурні, жовті або білі квіти. Серцевина у них яскрава, відрізняється по тону від основного забарвлення пелюсток. Між серцевиною і краями пелюсток проглядається темне кільце коричневого або чорного кольорів. За цю особливість вид і отримав свою назву, адже на кожній квітці зустрічається відразу три різних кольори.

Поле повинно містити від 3 до 25 символів!
Текст відгуку повинен містити від 3 до 1000 символів!
Будь ласка, оберіть рейтинг відгуку!
Відгуки для даного товару відсутні